Yılbaşı Partisi Yapsak Kim Katılır?

Ynt: Yılbaşı Partisi Yapsak Kim Katılır?

11/02/2010 12:32:00

Town bize de çok uzak...

11/02/2010 13:54:00

Bağımlılık yaptı biz geliyoruzzz tabikiiiiii oğlumla :P

Yer önerim; http://www.breads.com.tr/home.asp?Page=7&Title=Restaurant

Biz Beylikdüzü şubesinden son derece memnunuz. İçinde oyun ablası ile birlikte güzel bir oyun alanı da var. Diğer şubelerin listesi linkte mevcut. Hepsinde oyun alanı var mı bilmiyorum ..

11/02/2010 14:03:00

Aslında ataköyde bir yer var;haftasonu organizasyonları için kiralayabiliyorsun ama oyun alanı yok. kutlama için şu yönden uygun ,başka kimse olmaz mekanda..

düşünüyorum ama aklıma yer gelmiyor.nasıl olsa çok zaman var,buluruz..

11/02/2010 14:04:00

Çiğdemcim teşekkür ederim yardımın için; oyun alanı ve ilgilenen biri varsa çok iyi olur. Şimdi şubeyi seçmede sıra :)))

Ben ataköye 1 oy veriyorum :))))

Ülkü aslında öyle bir yer de olur fakat ücretsiz olması tercihimiz tabii ki de :)) Oyun alanı olmasa da; oyuncakçı sponsor ayarlar hallederiz :p

11/02/2010 14:11:00

ücret işi sıkıntı aslında.. sanırım ücretsiz vermezler ama reklam falan olursa evet derler mi bilmiyorum ki.. aslında bahsettiğim yer eski dostlar parkı ve kışın bile restaurant kısmı kullanılmıyor..boş yani..bahçe kısmı kullanılıyor. kapalı alanı organizasyonlara ayırıyorlar.etrafını bir havuz çevreliyor ve ördekler,kazlar falan var..ücreti de düşüktü geçen sene. sorayım bakalım ne diyecekler..

11/02/2010 14:23:00

sayı belirlense ben organizasyonu yapacağım reklamdı sponsordu falan da... town centera ve rapunsele rezil olunca gözüm korktu :)))

11/02/2010 14:25:00

Tarihi ve yeri uyarsa bizde bocukle katiliriz.

Towndan vazgecmissiniz ama bence de oyle bir yer olmasin. Orasi daha bir daginik gibi duruyordu. Ben Ahmedi alamadim oyuncaklardan mesela. Oyuncaklara ilgisinden baska cocuklara bakmadi bile. Yankiyi kiskandigi vakti saymazsak :)  Cocuklarin annelerinin gozetiminde oynacaklari bi oyun alani mutlaka olsun ama biz de iki lafin belini kirabileliim bu sefer :)

11/02/2010 14:30:00

kapalı bir alanda noel babayla oynarlar işte ne güzel :)) halim beyden bunun sözünü almıştım ayrılırken o gün... kafamda böyle bir şey var gelir misiniz diyerekten... noel baba yüz boyama yapar, balon yapar, herkes kendi çocuğuna bir hediye geririr noel babanın çantasına atarız, çocuklara dağıtır falan filan :))

11/02/2010 14:51:00

Ataköye 1 oyda benden :)

11/02/2010 14:51:00

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...