Yılbaşı Partisi Yapsak Kim Katılır?

Ynt: Yılbaşı Partisi Yapsak Kim Katılır?

11/04/2010 12:15:00

itirazı olan ya şimdi konuşsun ya da sonsuza kadar sussun :))

11/04/2010 12:56:00

Çok güzel olmuşş, ellerine sağlık..

Yer peki ?

11/04/2010 13:28:00

bir aksilik cikmazsa bi de gelebiliriz. bakirkoy, atakoy, yesilkoy hattinda bir yer cok cok uygun olur bana. zira organizasyonlar icin karsiya gecmekten anam agladi :)) 

karsidakiler icin de soyle bir cozum olabilir (mine sozum sana :)) : Bostancidan deniz otobusu ile Bakirkoy'e gecip oradan da taksi ile bu dedigim mekanlardan hepsine cok rahat ulasabilirsiniz.
cekilis kismina ben de katiliyorum, cok keyifli olur. 

eger mekanda yoksa suslemek icin cam agaci ve sus de getirebilirim

11/04/2010 13:36:00

evet neşe, hep avrupa yakası anadoluya geçiyordu :=)

11/04/2010 13:56:00

Cumartesi günleri sabahtan oyun grubuna götürüyoruz Ada'yı. Öğleden sonra olursa katılma durumumuz olabilir, hasta olmazsa tabii, malum kış geldi :( Bizi opsiyonel düşünün.

11/04/2010 14:59:00

Eğer müzikli+eğlence formatında bir parti olması konusunda herkes hemfikirse, Cevahir-Atlantis'teki parti odasını önerebilirim. DJ'li ve animasyonlu doğumgünü partileri veriyoruz zaten. Nurturia'ya özel birşeyler de yapılabilir. Sadece mekan kapasitesi 30 kişi ile sınırlı ve 2-3saatlik partiler için uygun. Daha sonrasında çocukların içerideki oyun alanında vakit geçirebilmesi açısından avantajı var.   

11/04/2010 15:32:00

Yer konusunu hala araştırıyorum. Ücretsiz hizmet verebilecek bir yer bakıyorum diyelim :)) Sayfada reklam yapan arkadaşlara duyurulu :)))

11/04/2010 15:42:00

:-))) reklam yapmıyorum, çok samimiyim. Sadece yiyecek ve içecek ücreti olabilir (yiyecek ve içecek dışarıdan temin edileceği için), mekanı ücretsiz olarak ayarlatabilirim sanırım, özel birşey derken kastettiğim oydu.

11/04/2010 15:46:00

18 Aralik Avrupa yakasi, Ataköy-Bakirköy-Yesiköy hatti bize de uyar: Beyza ve Emine'yi de ekle Nehir:)
bir aksilik çikmazsa gelmek isteriz
yer için bir önerim yok maalesef
ama bekliyorum, umutluyum bir seyler çikacak:)

11/04/2010 16:09:00

:)) peki milford mekanın resimlerini göremez miyiz? yiyecek içecek kısmını geçen seferki gibi sponsorla halletmeyi düşünüyorum. 30 kişi kapasite az geldi yalnız; 15 yetişkin 15 çocuk demek mi bu?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...