Yılbaşı Partisi Yapsak Kim Katılır?

Ynt: Yılbaşı Partisi Yapsak Kim Katılır?

11/04/2010 16:22:00

biz kaç kişi oluruz acaba _?

11/04/2010 16:23:00

Dosyalara resim ekledim, 25-30arası numaralı resimler. Sandalye ve masa ekleyerek biraz daha arttırmak mümkün ama toplamda dediğin gibi 15-20 yetişkin + 15-20 çocuk alabilecek büyüklükte. Atlantis'e gelen vardır daha öncesinde sanırım, parti odası çok büyük değil ama asıl mekan büyük bir kapalı eğlence alanı. Çocukların oyuncaklardan da ücretsiz faydalanabilmesi için belirli bir miktar kredi yüklü klüp kartları temin edilmesini sağlamaya çalışırım.

11/04/2010 17:05:00

Biz gelirsek babamızla geliriz. Muhtemelen geliriz. Karşıda çok fazla yer bilmediğim için yardımcı olamıyorum. Ama başka türlü bir şeylere ihtiyacınız olursa yardım ederim.

11/04/2010 17:18:00

Milford hepsi süper fakat katılımcı konusu kafamı karıştırıyor halen... Şu anda bile 15 + 15 gibi görünüyor ki daha netleşen bir şey yok ortada...

11/04/2010 21:27:00

Nehir resimlere baktım bence çok güzel, bende bir sürü süs var herkeste birşeyler vardır burayı süslediğimizi hayal edin balonlar yılbaşı süsleri, ağaç vs. çocuklar bayılır. çekiliş yaparsak hediyeleride ağacın altına koyarız.
Ayrıca Cevahir bakırköye göre çok daha merkezi bir yer eğer cevahir olursa biz 3 bebek olarak gelebiliriz poyraz ve kankaları şeklinde :))

11/05/2010 05:23:00

Uygun olursak biz de gelmek isteriz, hatta bu yakadan birileri geliyor ise birlikte gelebiliriz.

11/05/2010 06:08:00

Nihal ben de çok beğendim fakat dediğim gibi katılım sayısı düşündürüyor beni... 20 yetişkin 20 çocuk en fazla kapasite... O da zorlarsak..

11/05/2010 11:36:00

Ataköy, Yeşilköy, Bakırköy civarı bana da uyuyor. :)

11/06/2010 06:30:00

Bakırköydeki mekanları fırsat buldukça dolaşıyorum, halen oyun alanlı bir yere rastlamadım... Garden var aklımda fakat onlar da bir türlü geri dönüş yapmadılar ücretsiz hizmet hakkında...

11/07/2010 09:28:00

cevahir olursa ve nöbetim denk gelmesse( gelmemesi için elimden geleni yaparım)  gelmek isterim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...