babalar günü hediyesi

05/20/2011 10:22:00

slm lar babalar günü yaklaşıyor. ben babamız için güzel bir hediye düşündüm. üzeri baskılı t shirt. oğlumunkinde babamın oğluyum. babasınınkinde oğlumun babasıyım gibi yada benzeri güzel bişi. netten araştırdım http://www.simplycolors.com.tr/ böyle bir site var ve süper şeyler var. inceleyin isterseniz belki hoşunuza gider  ben en çok % 50 anne adı, % 50 baba adı,altına % 100 bebeğin adı yazan t shirti,  üretim tarihi doğum günü yazanı ve % 100 aşkla üretilmiştir yazılanları beğendim.  kendi istediğinize yazıp dizayn edebiliyorsunuz. büyüklere göre yok. onu ayrı yaptırmak lazım yada ikisinide yapan  site bulamadım. sadece  bebeğe olanda güzel bir hediye aslında. belki sizlerde yaptırırsınız. paylaşmak istedimmm... hoş bir sürpriz olur ne dersiniz şahsen anneler gününde böyle bir hediye alsam çok hoşuma giderdi ama nerdee

Ynt: babalar günü hediyesi

05/21/2011 07:37:00

:)

05/21/2011 08:22:00

evet çok hoş :)

05/28/2011 12:07:00

ben bu siteden kızıma tişört yaptırmıştım.Bende babalar gününde " İlk Aşkım Babam" yazdırmayı düşünüyorum

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 AĞUSTOS ANNELERİ VE BEBEKLERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...