Çocuğunuzun banyoda ayrı bir alanı varmı ?

<12>
06/21/2012 07:58:00

Arkadaşlar dün fusundefne blogunda gördüm :)

Sevgili fusun kızı için banyoda ayrı bir alan yaratmış.Çok hoşuma gitti. Bende denesemmi diye düşündüm.Ama banyomuz oldukça küçük. Neler yapılabilir yapan anneler varmıdır neye dikkat etmeli diye size danışmak istedim. Sizler banyoda ayrı bir köşe alan vs yaptınızmı çocuğunuza. 

burada http://fusundefne.blogspot.com/2009/10/defnenin-ev-duzeni.html

Ynt: Çocuğunuzun banyoda ayrı bir alanı varmı ?

06/21/2012 08:06:00

bu linkte bikini takımı bi facebook fotosu çıkıyo mürüvvet :S

06/21/2012 08:10:00

düzelttim canım. saol .biraz önce onun linkini koymuştum nasıl oldu anlamadım .köprü olmuş :) 

06/21/2012 08:17:00

tamam şimdi olmuş ;)) bizim banyomuzda büyük tuğçenin kendi diş fırçalığı-macunu tarağı ve sıvı sabunluğu var.ayrıca lavaboya yetişebilsin diye tabureside var.duşakabinin içinde kendi terlikleri var kaymasın diye.ben dışarıda yaptırması zor olur die aynı klozeti kullandırıyorum ama bezi bırakmadan önce lazımlığıda klozetin yanında duruyodu.ayna ve havlu da aklımda olup yapacaklarım arasında.

bu linkte güzel olmuş tebrikler füsun ;))

06/21/2012 08:20:00

banyoda: taburesi var. diş macunu ve diş fırçasını koyduğu bir yer var.

kendi kirli çamaşırlarını koyması için ayrı bir sepeti var, onun hemne yanında da onun minik havluları asılı.

06/21/2012 08:33:00

çiğdemcim bzim banyo küçük maalesef :) taburesi var bizimkinin sadece. diş fırçası macunu bizimkilerin yanında duruyor ben veriyorum eline. bunları nereye koysakki. sahra_hira sen nereye koydun.yani rafmı yaptınız yoksa bi sehpa üzerine falanmı.ayrı kirli sepetide güzel fikirmiş.not aldım.ayrı havlu vs kolay bi askıyla halledilebilir ama sabun fırça vs onları koyacak yer sorunu var bizde.bakalım ne gibi bi çözüm bulabilirm. Ama mutlaka yapmayı düşünüyorum.birde ayna şartmı.yapmasak olurmu acaba .

06/21/2012 08:36:00

hımmm bence küçük banyoda rafta işi çözer ;)) yabancı montessori sitelerinde çok örnek var bunlara araştır derim.

06/21/2012 08:45:00

http://carrotsareorange.com/project-montessori-home-washing-hands/ burada bu parçayı gördüm .ne güzel bişey.bizim oğlanda yetişemiyor (yani zor yetişiyor)  herhangi bir lastikle oyuncak kürek vs herhangi bir parça ile bu aparat yapılabilir sanırım. 

06/21/2012 08:46:00

aaa harika bir fikir ;))) aynen bizimkide pek yetişemiyo ben yardımcı oluyorum.ama bu süpermiş deneyeceğim mutlaka.teşekkürler mürüvvetcim ;))

06/21/2012 09:25:00

ayna ve fırçaların konduğu aparat takım birleşik sanırım onu nereden aldınız.çok güzel olmuşş

06/21/2012 09:57:00

sevgili ozalp07 .blogun sahibini tanımıyorum ama blogunu iy biliyorum.kızıyla güzel aktiviteler yapan bir anne. dediğiniz ayna sanırım füsunun blogundaki ayna. bana takım gibi gelmedi.ayna - havlu askısı - bardak .sanırım diş fırçasını koyduğu bardağı diyorsun.birbirine yakın olduğu için sana birleşik gibi geşmiş olabilir.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
24-36 ay arası çoçuğu olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...