Çocuğunuzun banyoda ayrı bir alanı varmı ?

<12>

Ynt: Çocuğunuzun banyoda ayrı bir alanı varmı ?

06/21/2012 19:13:00

sevgili füsun siteni çok beğendim ama anneliğini daha çok beğendm.ne güzel şeyler yapmşısınız tatlı kızınla. uzun zamandır bliyorum blogunu.ilk  şifonyer yenilemesiyle görmüştüm daha hamile bile değildim. sonra hamileyken cocukodasıfikirleri blogunda gördüm sonra çocuk oldu montessori derken yine sizin blogta buldum kendimi :) defnecik 4 yaşına girmiş köşe kalkmıştır belki ama fotoğrafladığın için kanıt kaldı :) bize fikirler oldu. teşekkür ederim.

Ynt: Çocuğunuzun banyoda ayrı bir alanı varmı ?

06/21/2012 19:24:00

yenilerinide biliyorum canım.bilmem mi . takip ediyorum. ama benim oğlum daha küçük ya :D eski yayınlar daha çok ilgimi çekiyor. hatta ismini unuttuğun ççeğin adı petunya :) 1 liraya pahalı almışsın :) bizde 50 kuruş petunyalar :) 

biz 2.5 yaş zor 3-4 olunca rahata ericez diyorduk ama sende 4 yaş zor diyorsun :(

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
24-36 ay arası çoçuğu olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...