SABİHA PAKTUNA'NIN KİTAPLARI

<12>
04/19/2012 18:24:00

ANNE İŞ'TE KİTABININ ORJİNAL JELATİN POŞETİ HİÇ AÇILMAMIŞ OLUP TAMAMEN SIFIRDIR.BEBEĞİM KİTABI VE ANNELİK AKADEMİSİ DERGİSİ ORJİNAL KUTUSUNDADIR.TESTLERLE ÇOCUĞUNUZUN YETENEĞİNİ KEŞFEDİN KİTABI DA AYNI ŞEKİLDE SIFIRDIR.İZMİRDE OLANLAR ELDEN ALABİLİR.

ANNE İŞ'TE:10 TL

BEBEĞİM+DERGİ:10 TL

TESTLERLE ÇOCUĞUNUZUN YETENEĞİNİ KEŞFEDİN:10 TL

BEBEĞİM KİTABI; ‘Emzirme’den ‘Sütten Kesme’ye, ‘Büyüme ve Gelişme’den ‘Sağlık ve Güvenlik’e kadar pek çok önemli konuda çiçeği burnunda annelere bu heyecanlı süreçte rehberlik etmeyi amaçlıyor. Kitabın Türkçe içeriği uzmanlık alanı çocukların büyümesi ve gelişimi olan Prof. Dr. Sabiha Paktuna editörlüğünde hazırlandı.191 sayfalık Bebeğim kitabı; içerdiği tamamı renkli, açıklayıcı ve bilgilendirici grafikli anlatımların yanı sıra, kolay okunur özel boyutu ve keyifli görselleriyle; bebeğinizi kollarınıza aldığınız ilk günlerden itibaren sizlere pratik ve sıcak bir rehber olacak.

ANNE İŞ'TE, çalışan annenin çocuğu ile kaliteli zaman geçirebilmesine, ondan ayrı kaldığı zamanları hiç ayrılmamışçasına yaşamasına yardımcı olmaya çalışıyor.
Büyük bir ustalıkla kaleme alınan “Anne İş’te” çocuklarını tanımak, neyi neden yaptığını anlamak isteyen anne babalar için yanlarından ayıramayacakları bir başvuru kaynağı…

‘Testlerle Çocuğunuzun Yeteneğini Keşfedin!’, çocukların hangi meslek grubuna yeteneği olduğunu keşfedebilmenize imkân tanıyor. Kitapta yer alan eğlenceli testlerle meslek seçimini etkileyen ‘yetenek’, ‘beceri’ ve ‘ilgi’ alanlarını belirleyerek okul öncesi çocuğunuzun hem yeteneklerini teşvik edebilir hem de yeteneksiz olduğu alanlarda gelişmesine destek verme fırsatı yakalayabilirsiniz. 2-5 yaş aralığındaki çocuklar için hazırlanan testler, çocuğuna rastgele bir meslek değil, güvenli bir yol çizmek isteyen ebeveynler için.

Ynt: SABİHA PAKTUNA'NIN KİTAPLARI

04/19/2012 18:46:00

Son fiyat mi acaba birde kargo kime ait :) ben almayi dusunuyorum ama fiyatinda biseyler yapabilirmisiniz?

04/19/2012 18:50:00

KARGO ALICIYA AİT. 3 KİTABI BİRDEN ALIRSANIZ 25 TL.OLUR.  :))İZMİRDEYSENİZ ELDEN ALABİLİRSİNİZ.

04/19/2012 18:52:00

İstanbuldayim ucunu birden almak istiyorum kargo ne kadar tutar acaba kitaplar ahir oldugu icin cok tutarmi acaba onu dusundum de? bir bilginiz varmi kargo konusunda?

04/19/2012 18:55:00

İNANIN HİÇ BİR FİKRİM YOK.  :((  AMA ÇOK TUTACAĞINI ZANNETMEM ÇOK AĞIR GELMEZ..

04/19/2012 19:00:00

Peki ozaman en azindan makul bir kargo sirketiyle gorusup uygun olaniyla yollarsaniz sevinirim kitaplara verdigim kadar kargoya odemek istemem dogrusu yazik olur :( ozelden hesap numarinizi yollaraaniz yarin sabah hesaniniza yollarim ama cok ruca ediyorum kargoya verirken gerekirse pazarlik yapin daha once basima geldi abim kitaplarimi yolamisti fethiyeden istanbuldan ayni kitaplari alsam.anca o kadar tutardi :)

04/19/2012 19:09:00

anne işte 'yi bana ayırır mısın Elif??

04/19/2012 19:09:00

msj attım görmedin sanırım ondan burdan da yazıyorum..

04/19/2012 19:11:00

aslında çocuğunuzun yeteneğini keşfedini de ayırsan iyi olur :) salı günü elden alırım hepsini..

04/19/2012 19:12:00

BİRKAÇ KARGOYU GEZER ARAŞTIRIRIM.  :))  PTT KARGOYADA BAKAYIM.ÖZELDEN YAZIYORUM...

04/19/2012 19:15:00

TWİNS ARKADAŞA CEVAP YAZDIKTAN SONRA GÖRDÜM SENİ.O İSTEDİ DİYE ONLA ANLAŞTIK.  :(((   AMA ALMAKTAN VAZGEÇERSE SÖZ SENİN...

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İkinci El

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...