büyüyoruz...gelişiyoruz....aktivite...nitelikli zaman.......

<123>

Ynt: büyüyoruz...gelişiyoruz....aktivite...nitelikli zaman.......

03/04/2012 20:13:00

bu arada naz'ın herşeyi hala ağzına sokma durumu devam ediyor.sulu boya kağıtkalem ne varsa:) yapmak istediklerini yapamıyoruz tam olarak maalesef

03/05/2012 11:18:00

ağzına herşeyi sokma durumu bizde de aynı

03/05/2012 19:07:00

Aynı aynı bizde de bu sorun pek çok şeyi engelliyor ve mikroplarla birlikte yaşamasına neden oluyor.Bu oral dönem 18.ayda bitiyor ama Sarp bakalım bitirebilecekmi ?

03/06/2012 08:33:00

biz neler neler yapıyoruz..rüzgarın en sevdiği oyun koltukların üstünde gezinmek zıplamak yerlere yastıkları atıp kanepeden üstlerine atlamak.. saklambaç kaç kovala favorilerimiz arasında..hayvan resimlerinin olduğu kitaplardan bizim söylediğimiz hayvanları bulup bulup göstermek, evdeki fotoğraf albümlerine bakıp tanıdıklarının ismini söylemek, aktivite masasını ters çevirip ayaklarını çıkartıp takmak, mama sandalyesine tırmanmaca, basketbol futbol oynuyor babasıyla aklıma gelenler bunlar..

03/13/2012 19:34:00

Ağzına her buldugunu götürme bizde de devam :( Kumbarasını ve içine para atmayı cok seviyor ama, kaşla göz arasında bir bakıyorum hooop ağzında da bir para.. "O mama değil, oğlum" evde sürekli söylenen bir monolog uzun zamandır :)

03/13/2012 19:35:00

Defter aldım ona çıkartma yapıştırıyoruz seviyor bu aktiviteyi..

03/14/2012 16:31:00

çıkartma iyi bir,deneyelim biz de.sağol jülideicm.bu arada özledik seni?efe kemal nasıl?
biz de balık aldık 2 tane,kızımla onları besliyoruz, temizliyoruz,oyuncaklarımızı gösteriyoruz,akvaryuma ciciiiii yapıyoruz :)

03/14/2012 18:46:00

Ama tutup da cici yapmaya kalkmasın da :) Batu da kuş hastası ama daha zarar verir diye cesaret edemiyorum şimdilik... Evcl hayvan icin dogru yas nedir ki acaba? Kendisi sorumlulugun bir kısmını alabildigi bir yas mı acaba?

03/14/2012 18:55:00

:))
bence en erken 2 ama en ideal yaş 3

03/14/2012 19:48:00

hiçbir yaş:) ben ilkokul beşte sokak kedisi getirdim eve tam 22 yıl yaşadı bi de bebe doğurdu o da yaşadı o kadar:) annem aklını kaçırmak üzereydi. anneye kalıyor tamamen bakımı.ben evde bişi istemiyorum sanırım

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...