veda

<12>
02/14/2013 10:42:00

merhaba arkadaşlar. 3-4 güne kadar tasınacağız. sabiha ben de gitmeden görüşmek isterim. bize davet edeyim diycem ama evde kolilenmeyen pek biley kalmadı. ctesi ya da pazar görüşelim uygunsanız

Ynt: veda

02/19/2013 08:38:00

Sevda ne kadar buradasınız Bade hasta bir hafta dışarı çıkamıycaz. Bulaşıcı olduğu için kimseyle görüşemiyoruz:( haftaya da buradaysanız mutlaka görüşelim

02/19/2013 14:33:00

Ben bu başlığı görmemişim, sevdacım naptınız taşındınızmı? Sabihacım hayırdır canım hastamı Bade, hersey yolundamı?

02/19/2013 20:33:00

sende duymuşsundur mutlaka kızamık salgını varmış. İstanbuldan geldik bade bir gece biraz rahatsızlandı tıkanır gibi oldu bizde çocuk hastanesine götürdük, götürmek olaydık orada kaptı sanırım çok kötü bir ortamı var oranın :(. 

02/19/2013 21:25:00

Geçmiş olsun Sabiha...Çabucak atlatırsınız inşallah..Sevda yolunuz açık olsun..Tanışmak kısmet olmadı..Umarım herşey dilediğinizi gibi olur..

02/19/2013 21:26:00

Duymazmıyım, çok görüyoruz bu aralar,polikliniğe de geldi geçen gün. Ama Bade aşılı değilmiydi? Ve kızamık olduğu kesinmi, nasıl tanı kondu? Çok gecmis olsun canım...

02/19/2013 21:37:00

Sağolun. 

Özlem aslında kesin tanı konmadı ama doktorumuz çok büyük ihtimalle Kızamık dedi. Tetkikleri yapmaya gerekyok dedi. Kesin tanı koysakda yapılacak birşey yok sadece ağrı kesici verebiliriz dedi. Bizde kan alıcaz diye hırpalamasınlar diye kabul ettik. Döküntüler falan çok benziyor.
Özlem sende çok dikkat et, özdeye yaptırmışsındır değil mi aşısını? biz 13 aylıkken yaptırmıştık ama 2. dozuda yaptırmak gerekliymiş tek doz çok etkili değil sanırım.

02/19/2013 21:43:00

Yaptırdım canım evet. Biz şüpheli durumlarda müdürlüğe bildiriyoruz ve gelip kan örneği alıyorlar, kesin tanı koyuluyor, daha gecen hafta benim bir hastamda çıktı ve bu şekilde bir yol izledik yine. Neyse geçirmiş bitmiş, gecmis olsun tekrar, iyi bakın kendinize...

02/19/2013 21:55:00

Canım biz doktora bulaşıcılık süresini sormayı unuttuk, döküntüler 1 hafta sürebilir dedi ama. Biz daha ne kadar evde hapis olacağız :(

02/19/2013 22:05:00

Hastalık başladıktan sonra 1 hafta bulaşıcılık devam eder, döküntülerin azalması ve kaybolmasıyla birlikte bulaşıcılık da azalır.

02/19/2013 22:13:00

teşekkürler canım.

Bu arada sen Özdeyi naptın bakıcımı var? Nasıl alışabildiniz mi?

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Antep de yaşayan anneler ve bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...