bursa da hangi doktora ve hastaneye gidiyorsunuz???

02/17/2011 09:37:00

meraba arkadaşlar bursa da hangi hastane ve kadın doğumcuya gidiyosunuz..benim kafam çok karışık..bahar hastanesini öneren var,doruk ve medical i de..yorumlarınızı bekliyorum:)) sağlıcakla kalın

Ynt: bursa da hangi doktora ve hastaneye gidiyorsunuz???

02/17/2011 09:43:00

ben Bahar hastanesinde Zuhal hanıma gidiyorum..ama bana MEDİCAL PRK ta Ahmet beyi de önerdiler..bahar hastanesi hem çok kalabalık  hem de doğum fiyatları yüksek..medikal dah uygun ve daha tenha diye duydum ..bilgisi olan varsa benimle paylaşabilir mi gerçekten kafam çok karıştıı.

02/17/2011 12:51:00

Merhaba,21 haftalık hamileyim.Hamileliğimin başından beri öneriler üzerine Medical Park tan Ahmet Yılmaz a gidiyorum.Ablamda Medical Park ta doğum yapmıştı,hastane olarak tercih etmemin sebebi bu oldu.Medical Park diyince herkes Ahmet Bey i önerdi.
Ahmet Bey ile ilk başlarda biraz iletişim sorunu yaşadık eşim ve ben.Biraz hızlı ve acele konuşuyor,anlamakta zorlanıyorduk.Ama şimdi alıştık.Aklınıza takılan her soruyu mutlaka sorun,kesinlikle yardımcı oluyor.Çok tenha olmuyor açıkçası,çok hastası var.Randevu saatinde genelde sapmalar oluyor.

02/17/2011 16:33:00

merhaba,ben de açıkçası ahmet beyin methini çok duyduğum için gidicem..bu pazartesi kısmetse..bana da arkadaşım önerdi..bi çok kişiden de methini duyuyorum..benim şimdiye kadar tek çekincem erkek olması oldu..ama arkadaşlarım sezeryan düşünüyosan gidebilisrin diye beni desteklediler..bakalım artık hayırlısı ne ise o olacak..umarım senin için de hayırlısı olur..hayırlısı ile kucağına sağ sağlim alırsın inşalah..pazartesi gidince size de yorumlarımı paylaşırım ..sağlıcakla kalın:)

02/18/2011 00:48:00

ben doğumu dorukta yaptım ve doktorum melike yıldrımdı.herşeyden çok memnun kaldım.tavsiye ederim

02/18/2011 09:38:00

canım ben doruk hastanesine de gittim fatma hanıma ama çok yoğun olduğu için pek memnun kalmadım..bi de ayrıntılı ultrason için yarım sat beklemekle kalmayıp benden sonraki kişileri önüme alınca çok moralim bozuldu..hadi ilk hasta acildi ikinci hastayı niye alıyosun..yani anlıycan ordan da nasibimi aldım..yine de teşekkür edrim canım..paylaştığın için

02/21/2011 07:32:00

bi şekilde bakıcaz artık doktora..seçimimizi yapıcaz bakalım artık allah hayırlısı ne ise onu versin bizlere...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...