Down Sendromu

11/09/2012 07:48:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Down Sendromu

11/09/2012 11:18:00

hiç bir fikrim yok ama senin yerinde olsam baka bir dr daha gösteririm.. inşalah birşey çıkmaz ve sağlıkla alırsınız bebeğinizi kucağınıza

11/09/2012 11:32:00

İstanbul'da iseniz Prof.Dr. Atıl Yüksel var. Uzmandır kendisi bu konuda. Acil arayıp randevu alabilirsiniz..İçiniz rahat eder..

11/09/2012 12:00:00

bebegin böbreğinde büyüme varsa down sendromuyla alakasını çözemedim, bebeklerin böbreklerinde büyüme veya gelişmeme detaylı ultrasonda olabiliyor ve sonradan kaybolabiliyor, bence bu detaylı ultrason işini reyhan hanımın dediği gibi ATIL hocaya tekrar yaptırın ama kendisinden randevu almak çok zordur iki ay sonraya filan randevu veriyorlar, yeri nişantaşında siz internetten telefonunu bulun yine de bir sorun, bu arada biz gittiğimizde muayene ücreti 500Tl idi aklınızda bulunsun şimdi daha yüksek olabilir, olmazsa şişli memorial da cihangir yılanlıoğlunun bakmasını tavsiye ederim ordan daha kolay randevu alınıyor, Atıl hoca da cihangir hoca da çok iyi uzmanlardır bilginiz olsun.

11/13/2012 12:17:00

Çok geçmiş olsun, inşallah sağlıkla alın bebeğinizi elinize.

11/13/2012 12:47:00

Geçmiş olsun nuruysal, Doktorlar insanları böyle gereksiz panik ediyorlar. Neyseki sonuç tatlıya bağlanmış. Sağlıklı günler..

11/15/2012 14:23:00

Geçmiş olsun. İns bebisi sağlıkla alırsınız kucaginiza

12/31/2012 13:46:00

nuruysal yani aynı şey benim bebeğimde de var benim 2 li 4 lü testim iyi çıktı.bende şu an 26 haftalık hamileyim detaylıyı yaptırdığımda 20 haftalıktım bebeğimin sol böbreginde büyüme var dedi ayrıntılıyı yapan doktorum.bizde kendisine tavsiye üzerine gitmiştik hiç down sendromundan bahsetmedi sadece mevcut doktorunuz takip etsin dedi. ben ilk başta çok endilenmedim daha sonra internetten baktım down sendromu felan yazıyordu bir çok yerde. dünya başıma yıkıldı sandım.ama sonra kendimi teselli etmeye başladım.ayrıca burada başka bir grupta bu sorunu yaşayan varmı diye de soru sormuştum belki görmüşsündür.şu an için böbrek takip ediliyor.inşallah senin bebeğinde de benim ve bu sorunu yaşayan tüm bebeklerde bir sıkıntı olmadan sağlıcakla dünyaya gelirler.Seni çok iyi anlayabiliyorum.Her ne kadar içimi rahatlatmaya çalışsamda her gün düşünüyorum.Doğuma kadarda rahat nefes alamayacağım sanırım.sevgilerimle.Yeni yılda bebeklerimize sağlıcakla kavuşmak dileğimle.

01/01/2013 20:53:00

canım büyük geçmiş olsun.bende su an 33 haftalık hamileyim oğlum olucak inşallah.bende 3 hafta önce doktora gittiğimde bebeğinin göbeğinin çapı büyük hemen renkli doopler istiorus dendi tam 6 saat boyunca hastanede endişe içerisinde bekledik eşimle.sonuç olarak bişeyi yokmuş bebeğimin.genetik dedi doktor.şaka gibi resmen.bazen hastaneler para kazanmak için böyle düzenekler uyduruo.renk dooplere 300 verdiğimemi yanayım yoksa 6 saat endişe içerinde beklediğimemi..neyseki kuzumun hiç bişeyi yokmuş.dilerim hepimiz bi an önce sağlıkla kucağımıza alırıs bebeklerimizi.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...