maxi cosi pebble ana kucağı + havlu kılıf

03/04/2012 14:49:00

(renk jet black)

kızım iri bir bebek olduğu ve 6 aylıkken desteksiz oturabildiği için araba koltuğuna erken geçtik. bu nedenle ana kucağımızı elden çıkarmak istiyorum. 2. bebeğe daha çooook var, dura dura eskimesin. 6 ay boyunca yazlık kılıfla kullandık, sıfırdan farksız. kılıfını da yanında vereceğim (yalnız kılıfın sağ köşesinde küçük bir demir damlası lekesi var, çıkaramadım maalesef) 
yenidoğan baş desteği, popo desteği ve bebek arabası adaptörleri de eksiksiz ve sağlam bir şekilde paketinde. ilgilenenlere ürünün detaylı fotoğraflarını yollayabilirim.

sıfırının fiyatı ayhançocuk'ta 564 tl, kılıfı da 99 tl. Ben kılıfla 389 tl'ye bırakıyorum.

Maxi-Cosi Pebble Oto Koltuğu ve Ana Kucağı 0-13 kg(0+ 1 yaş)

• Ürünün Adı :  Pebble Ana Kucağı
  • Markası : Maxi Cosi
  • Üretim Yeri : Hollanda
  • Markanın Ait Olduğu ülke : Hollanda
  • Hitap Ettiği Yaş Aralığı : 0 - 13 Ay
  • Maxi-Cosi Pebble Oto Koltuğu (Aynı zamanda taşıma koltuğu ve anakucağı olarak da kullanılır)
  • Avrupa Birliği'nin en son Güvenlik Standardına (ECE R44-04) uygun olarak Hollanda da üretilmektedir

Özellikleri

• Ürün Tanımı:
    Grup 0+ / Doğumdan itibaren 12 aya kadar (0-13 kg)
  • Maxi Cosi Pebble doğumdan itibaren  13 kg’a kadar çocuklar için kullanılan evrensel bir oto güvenlik koltuğudur. Maxi Cosi Pebble, ayrıca Maxi Cosi FamilyFix ve Maxi-Cosi
  • EasyBase 2 ile birlikte de kullanılabilir. www.maxicosi.com web sitesi adresinden otomobil uyum listesine bakınız.
  • Grup/ Ağırlık sınıfı:Grup 0+ 0-12 ay arası çocuklar için (doğumdan 13 kg’a  kadar)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2.Yeni

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...