3 mayıs perşembe caddebostan sahilde kahvaltı pikniği ve devamı:)

Ynt: 3 mayıs perşembe caddebostan sahilde kahvaltı pikniği ve devamı:)

05/02/2012 16:44:00

Bende merak ettim seni kac gündür göremeyince:) ya özgü ne diycem bizim piknik alanının etrafında park yok dimi yoksa biz yanari parktan cikmayiz vala:)

05/02/2012 16:45:00

Bende patates salatası kısır pogaca ve piramit pasta yapicam okmi

05/02/2012 16:53:00

Bende mesrubat alayim bari yapacak bisey kalmamis 

05/02/2012 17:47:00

Ya üff neler neler =( Çok gelmek istiyorum ama mümkün olmayacak, öğleden sonra bi yanınıza uğrarım diye düşündüm, KV benimle çünkü.. 

05/02/2012 20:08:00

o da gelsin damla:) ezgi park var ama yakınımızda değil.eğer yakın olursa aynen ben de nefes alamam:)

çay için sıkıntı yok diyorum beltaş sayesinde ama umarım büyük termos getiren biri olur:)çayı anca onunla takviye edebiliriz. örtü sakın unutmayınız son hatırlatma.bardak tabak çatal takviyesi de gerekebilir.gerçi migros hemen arkamızda sıkıntı yok:)

05/02/2012 20:19:00

ben örtü getiricem, 2 tane...malesef termosum yok, var ama çok küçük, yine de getireyim ama..çay çaydır:) kurabikler hazır..bir de arabanın arkasında 2 adet de sandalye mevcut...totosu acıyana onları da alabilirz...

05/02/2012 20:27:00

bizim büyük termos yazlıkta kalmış sanırım bulamadım bende.bizimki de ufak.çaysız kalhvaltı olmasın da:)ben de acaba pusetin tepesine koyup sand.getirebilir miyim diye düşünüyorum ama sanırım zor:)arabasız gelicem yarın

05/02/2012 20:56:00

yok canıım öyle nasıl geliceksin :)) otururuz yere ne olcek benim bacaklar uyuşur o ayrı ama idare edicez artık :D

05/02/2012 21:04:00

:) uzanırız biz de çimlere ayaklar uyuşunca

05/02/2012 21:43:00

Ben de buyuk termos var da bos getiririm termosa cay ayarlayamiyorum :) bide yuruyerek gelicem zor olur hayydi herkese iyigeceler yarin gorusuruzz

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...