3 mayıs perşembe caddebostan sahilde kahvaltı pikniği ve devamı:)

Ynt: 3 mayıs perşembe caddebostan sahilde kahvaltı pikniği ve devamı:)

05/03/2012 19:51:00

cuma uymaz bize:) giderseniz iyi eğlenceler şimdiden:)

05/03/2012 20:29:00

biz pazartesi gideceğiz nezahat gökyiğite uyarsa hepinizi  bekleriz :)  

05/04/2012 06:31:00

Hepimize uyan bir orta yol bulup birlikte olalım derim :)

05/04/2012 09:50:00

Salı perşembe dışında o uzak yerler bize uymaz.okul var çünkü.gelene kadar 2yi bulur.o da bişeye benzemez

05/04/2012 10:07:00

ancak girebildim nurtiye,dün için özgüye ve emeği geçen herkese çok teşekkürler,menümüz çok zengindi,herkesin ellerine sağlık:)deniz havası çok iyigeldi ama oğluşumun üstü ıslanmayaydı daha iyiydi,daha güzel olcaktı...

05/04/2012 10:24:00

yedek kıyafet taşı artık bol bol:)ben çift getiriyorum valla.ne yapacakları belli olmaz bunların.ben haftaya gene yapıcam kızımla piknik orda ıslanmaktan korkmayan gelsin:)

05/04/2012 10:30:00

yüküm çoktu getiremedim,pek de gerekli olmuyodu aslında ama bundan sonra bol bol koyarım:)öyle yerleri çok severim ailecek de sürekli gideriz,ıslanmaktan kirlenmekten de korkmayız ama hasta olmasından korkarım doğrusu:)

05/04/2012 13:51:00

Bizde tesekkur ederiz irg. Yapanlara bizi davet ettigi icin vildana ve orda bulunan herkese elinize kolunuza saglik hersey cok guzeldi biz tam misafir konuk oyuncu falan kivaminda olduk okadar uzaktan gelince herzaman katilamayiz ama huzel bir degisiklik oldu bizede umarim birdaha katilmak umidiyle tekrar tesekkurker kizkar...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...