3 mayıs perşembe caddebostan sahilde kahvaltı pikniği ve devamı:)

Ynt: 3 mayıs perşembe caddebostan sahilde kahvaltı pikniği ve devamı:)

04/30/2012 18:43:00

bende patatesli böörek yapmayı planlıyorum ama eğer sevmeyen varsa peynirli de yapabilirim :) yanındada çay + domates salatalık getiririm eğer fırsat bulursam bişiler daha ekleyebilirim menüye gerçi yolum uzun taşıyabilirmiyim o kadar şeyi bilmiyorum ama :) birdaha ki sefere nezahat gökyiğit te yapalım arkadaş ya bir kere de bana yakın olsun o zaman daha güzel mamacıklar yaparım hem :D

04/30/2012 18:54:00

tamam mervecim bidahaki pikniği sana yakın yapalım,sırf senin için gelicem vallahi:)

04/30/2012 19:07:00

Bende kısır sigara böreği patates salatası Elmalı kurabiye ve pogaca yapabilirim :) bu Seher hazirlikliyim

04/30/2012 19:07:00

ufukcum gıcıklık işte benimkisi :) açıkcası hem gün bana uymuyor hem de yer faslı. Ama dedim ya sizlere afiyetli ve keyifli bir gün olsun. Bir dahaki sefere günü uyarsa yanınızdayım inşallah.

04/30/2012 19:22:00

Kötü enerjiyi atarız çimlere :) haydi gel gel

04/30/2012 20:06:00

ben menü tasarlamadım kafamda ama yarından başlarım:)mercimek köftesi ve bir börek çeşidi de benden.öğleden sonra açıkmamız durumu için de bişiler düşünücem:)bide küçük bir termos çay getiricem.sıcak su sıkıntımız olmaz beltaştan alırız.bu sefer neskafeyi unutmıycam:)

04/30/2012 20:07:00

ezgi be çok hamarat gördüm seni ayrıca:)

04/30/2012 20:08:00

bi de bebekler yesin diye naz keki yapıcam şekersiz:)

04/30/2012 20:21:00

ezgi wooow neler görüyor bu gözlerim:) benim arkidişim neler neler yapacakmış yaa :D

04/30/2012 20:22:00

ezgicim annesi kızı ne şeker insanlarısınız siz :) Ay ne mutlu nurti annesiyim diyene. Sayfa zaman zaman çekilmez olsa da ne güzel insanları tanımama vesile oldu. Senin nazarında tüm güzel annelerimi öperim. Ama gün uymuyor bana. Gerçi geçen sefer geç saatlere kadar kalınmış bir ihtimal öğleden sonra.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...