3 mayıs perşembe caddebostan sahilde kahvaltı pikniği ve devamı:)

Ynt: 3 mayıs perşembe caddebostan sahilde kahvaltı pikniği ve devamı:)

04/30/2012 19:28:00

Öyledirler,  çok severim bende ezgimi ailesini can arkadaşımdır benim o :) bu arada herkes gelirken bir adet balon getirsin !  deniz kenarına gidip sıkıntılarımızı balonlarla birlikte gökyüzüne uçuralım :)

04/30/2012 19:31:00

Evet merve balon iyi fikir :) egleniriz valla bu sefer bana yapacak bisey kalmamis gibi :)

04/30/2012 19:33:00

oldu :)nerden bulayım uçan balon sana şimdi:)ama evinde uçurtması olan varsa getirsin.alan çok müsait

04/30/2012 19:40:00

balon bu uçar zaten canım illa uçan balon olmasına gerek yok ki savrulsun yeter :) uçurtma bende var getirebilirim inşallah :)) arabası olanlar okey tavla filanda getirsinler :)) uzun halat ipi olan varsa ip getirsin ip atlayalım :) voleybol oynarız tam piknik olacak bu sefer valla:))

04/30/2012 19:47:00

:))) çizgili pijama da giyicez sonunda korkarım:)

04/30/2012 20:26:00

yav bigün girmedim neler neler olmuş:) şöyle bir durum var , abimin eşinin doğurabilitesi çok yüksek:) 39+ da ... eğer o doğurmazsa gelirim yani:) gelirsem de kurabiye yaparım:) br de çay getirebilirim az da olsa termosum güççük:)

04/30/2012 20:30:00

doğurmasın :)

04/30/2012 20:34:00

bence de doğurmasın ya da sen akşam git vildan :) Eloş gelmezse kızımın tokalarını kim çekiştirecek :(

04/30/2012 20:34:00

Kizlar neler yazmışsınız neler ne yazıkki daha yeni gördüm uyuya kalmışım:) ne demek ne demek kendimi mütfga adıyorum artık :) sekerler evi yanın olanlardan biriyim o yüzden bana daha kolay our diye :)

04/30/2012 20:51:00

amanın doğurmasın.. beklesin bir gün daha bebecik :)  Ezgi ben belki sana gelirim senden birlikte geçeriz sahile ..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...