3 mayıs perşembe caddebostan sahilde kahvaltı pikniği ve devamı:)

Ynt: 3 mayıs perşembe caddebostan sahilde kahvaltı pikniği ve devamı:)

04/30/2012 21:56:00

Burası nerede nasıl gelinir karşının yabancısıyım metrobüsle gelecim tarif eder misiniz

04/30/2012 22:17:00

Metrobusle sogutlucesme de inip sari dolmuslara binebilirsin sanirim :) caddebostan sahil migros ta inersin

04/30/2012 22:18:00

metrobüsle kadıköy söğütlüçeşme son durakta iniceksin ordan ya taksiye biniceksin ( taksi en fazla 10 tl yazar) yada ordan sahilden giden otobüslere yada sarı dolmuşlara bineceksin .. hangi otobüs sahilden geçiyor bilmiyorum canım onu bir iett nin web sitesinden öğrenmemiz lazım..

05/01/2012 00:47:00

Uyumuşum Mervecim kusura bakma oyle yaparız sen gel burdan beraber gideriz daha kolay olur sanada:)

05/01/2012 05:56:00

sahilden geçen minübüler diiyemi arayacağım kızlar yada migrosa giden minibüslerdiyemi ?

Birde tam migrosun önünde mi buluşuyorsunuz

05/01/2012 07:36:00

Yok migrosun arkasinda plaj var onun ilerisinde olacagiz

05/01/2012 08:38:00

ben piknik yeri konusundakiönerimi söyliyim.beltaşınordaki basket sahasının yanında yan yoldan girince ilk geniş piknik alanını önermiyorum ben.hem ağaç altları yeteri kadar gölge değil hem köpeğni  salan çok oluyor.plaja gelmeden hemen sağda bikaç spor aletinin barfix falan, olduğu alanı önericem.hem ağaç gölgesi çok daha fazla kalabalığız güneşe yakalanmayalım,hem de önü ayrıca güneş ve tamamen çim alan.erken gelen oraya kursun otağı:)hatta bir ağaç altıyla yetimeyip yan ağaçları da rezerve etsin.ben 10 gibi evden çıkmayı planlıyorum 10.30 gibi ordayım.

05/01/2012 09:23:00

Migrosun otoparktan inince sag tarafta mi kaliyo dikkat etmemistim oralara

05/01/2012 10:08:00

evet sağdan yan yürüyüş yolundan devam edince.hem daha sakin oralar

05/01/2012 11:03:00

Sahilden Bostancı diye dolmuşa binip 'Caddebostan Migros'da ineceksiniz. Sonra denize doğru yürüyeceksiniz, Beltaş Cafe'yi, çocuk parkını geçip, sağda ağaçlıklı yerlere bakarak yürürseniz, ip atlayan ve balon uçuran arkadaşlarınızı hemen görürsünüz :))) Foto iyi çıkmamış, isteyene, mesaj atarlarsa eğer, tarifli krokiyi tekrar gönderirim :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...