emzirmeye devam

08/12/2011 16:47:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: emzirmeye devam

08/12/2011 19:19:00

eskisi kadar sık değil ama her yemek sonrası illa cila yapıyoruz. gece full zaten saat başı. her uyuma öncesi illaki meme gündüzleri. kaç cc alıyor bilmiyorum ama zaten bu aralar sıcak diye biraz da memeye sardı. yalnızken emziriyorum ben mutlaka.çıt sesine bakıyor çünkü sinir ediyor beni:)

08/12/2011 20:20:00

Gündüz her uyku öncesi,öğün aralarında,gece de 2-3 kez olmak üzere devam ediyor
turkuaz_naz aynen,çıt sesine çıkarıyor memeyi ağzından,odada biri varken hayatta emmiyor
bazen zorla veriyorum uğraşıyorum biraz fıkır fıkır kucakta durmuyor yere inmek istiyor,belki uğraşmasam sütüm azalacak ama o kadar seviyorum ki emzirmeyi,5 yaşına kadar emzirebilirmişim gibi geliyor:)o anlar çok özel cünkü göz göze el eleyiz:)

08/13/2011 00:35:00

3 öğün yemek yiyor. sabah kahvaltı, öğlen ve akşam duruma göre çorba/yemek/et/yoğurt ve aralarda hep süt veriyorum. bazen yemek yemek istemiyor onun yerine meyve yiyor. Akşam belli bir saatten sonra yedirmiyorum sadece emziriyorum. bazen özellikle sol memede yapıyordu şimdi her iki memede de yapıyor. sadece oyun olsun diye emiyormuş gibi yapıyor. yani meme ağızda gözler bende ben ninni/şarkı söylerken duruyorum aniden o da zaten emmiyor ya güya emmeyi bırakıyor bana bakıyor gülüyor sonra hop tekrar yapışıyor memeye ve bunu 7-8 kez tekrar ettikten sonra oyun bitiyor. kalkıyor oturuyor ve hiçbir şey olmamış gibi emekleyip bir yere gidiyor ya da kucağımdan inip kanepeye tutunup ayakta duruyor. Emzirmek gerçekten çok güzel gullikaya katılıyorum ama artık o kadar ağırlaştılar ki kollarım ağrıyor benim. 9900 ve 72 cm yaman şu an. kucağıma oturup bacaklarını iki yana atıp yüzü bana dönük halde emdiği zamanlar daha rahat oluyor mesela. bakalım, büyüdükçe eşkilde şekilde gireceğiz gibi geliyor :)

ben Eylül'de başlayacağım çalışmaya ondan sonra nasıl olur bilmiyorum.  

08/16/2011 08:38:00

yazılanları okudumda bizimkide aynı.. yemek yedikten sonra tatlı niyetine emiyor bizimki:) az az ama sık sık emiyor gündüzde gecede.. bazen oyun olsun diye.. hele bu aralar dişi kaşındıkça.. ısırıyor.. ben beryat figan.. kızıyorum.. o dahada çok kızıyo yetinmeyip anneyi tokatlıyo.. bende elimden geldiğince emzirmeyi düşünüyorum sütüm kesilmesin diye yediklerime dikkat ediyor ve her istediğinde hatta istemediği zamanlarda da zorla emziriyorum bebişimi.

08/16/2011 17:05:00

gullika aynı fikirdeyim:) bir de melodiler buşdu kendine emerken hergün ayrı birşeyine hayran bırakıyor beni:)

09/22/2011 15:51:00

emzirmeye devam:)gündüz fazla değil ama gece full..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Kasım Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...