hazır mamalardaki marka tercihleri

<12>
02/19/2011 21:53:00

Bu kavanoz mamalardan kullanan varmı arkadaşla?. Hangi markaları güvenilir buluyorsunuz? Ve akşamları pişirilen mamalarımı kaynatılmış ılıtılmış suyla yapılan mamalarımı tercih ediyorsunuz?

Ynt: hazır mamalardaki marka tercihleri

02/19/2011 23:01:00

Merhaba,

Ben sadece disariya ciktigimiz zamanlarda yanima Hipp Organik kavanoz mamalarindan aliyorum. Bebegim de tatlarini seviyor.

02/20/2011 09:43:00

ben de dışarıya çıktığımda hipp alıyorum yanıma..akşamları da bahsettiğiniz iki tür mamayıda yapıyorum kabızlık problemimiz olduğu için tahıllı alıyorum genellikle onlarda ya devam sütüyle ya da ılık suyla yapılıyor zaten bunda da milupa alıyorum sadece ama hipp te yine alınabilir bence..

02/20/2011 20:46:00

benimki gece tahıllı kaşık muhallebilerin yemiyor bende kaşık muhallebisini zaman zaman aldığım hazır meyve mamalarıyla veriyorum. Milupanın gece tahıllısını aldım onu kullanmaya çalışıyorum ama dediğim gibi tadından pek memnun değiliz yada zamanını tutturamıyorum bi türlü :)

02/21/2011 11:30:00

biz doğduğundan beri bebelac kullanıyoruz çok istemesemde onun kavanoz mamalarından elma-havuç püresi ve elma-armut püresini seviyor evde yaptığım püreyi yemiyor ne yaptıysam onları keyifle yiyiyor

02/21/2011 22:50:00

benim oğlan kahvaltı ya da öğle çorbası olunca burun kıvıra kıvıra isteme istemeye açlığını bastırmak için sanırım yiyor ama milupanın veya hipp in kavanoz mamaları yada muhallebi olunca havada kapıyor kaşığı... Bende şüphelendim doğrusu acaba bu mamalarda bağımlılık yapan bişilermi var diye:))

02/21/2011 22:53:00

Bir yandan diyorumki benim verdiğim meyve Gdo lu olabilir ve ben aslıda taze diye verirken hazzır kavanoz mamaları organik olduğu için daha iyi bir tercih mi oluyor? Yoksa kavanoz mamalarda katkı maddesi veya koruyucu veya zararlı aromalardan ihtiva ediyormudur? Kafayı yiyeceğim sanırım :))

02/23/2011 21:20:00

evet kamelya gerçekten insan ne yapacağını bilemiyor aslında.. gecen gün radyoda bilinçsizce kullanılan tarım ilaçlarından bahsediyordu insan dinledikçe fena oluyor vallahi çok fazla düşünmemek lazım sanırım işin içinden çıkılmıyor yoksa..

02/25/2011 13:02:00

sanırım hepimizin kafasındaki aynı sorun... bende hazır mama verirken aynı şeyi düşünüyorum diyorum ki bunlar yapay ama bir taraftanda hazır mama yiyen bebeklerde vitamin e özellikle demir eksikliğine rastlanmıyormuş çünkü biz çok da çeşitli beslenemiyor bebekleri besleyemiyormuşuz vs. vs. hangisi doğru şimdi oğluma çok köü bişey de içiriyor olabilirim devam sütü adı altında birtarafranda demir eksikliği zeka geriliği yapıyormuş.........

02/25/2011 13:08:00

Tuna meyveyi çok sevmiyor. Ama Hipp Organiz kavonoz meyveleri seviyor. Hiç yememesinden iyidir düşüncesiyle veriyorum arada. Hipp bana daha güvenilir geliyor açıkçası. Birde sağdığım sütleri değerlendirmek için Hipp Organik Yulaf kullanıyorum.

02/25/2011 19:05:00

pınar nasıl değerlendiriyorsun yulafla senin sütünü?

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 haziran doğan bebekler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...