Ejderha Dövmeli Kız ve serisi

<12>
10/04/2012 13:45:00

1.Ejderha Dövmeli Kız
2.Ateşle Oynayan Kız
3.Arı Kovanına Çomak Sokan Kız

Bu kitapların 3'ünü de merak ediyorum, okuyan var mı??? Tamamen bir popüler kültür abartması mı yoksa gerçekten okumaya değer mi??

Ynt: Ejderha Dövmeli Kız ve serisi

10/04/2012 19:28:00

2 yıl önce okumuştum..yoğun iş telaşından sonra yıllık izinde, ayaklarımı denize karşı uzatıp güneşin keyfini çıkararak kafamı, hiiç üzmeden dinlendirmiştim..eğlenceli, sürükleyici  bir seri..dan brown ı hiç sevmem, onunkiler gibi sıkıcı değil..

10/05/2012 04:12:00

Pınar kesinlikle seni alıp sürükleyen kitaplar bunlar. Ve daha okumamış olduğun için seni kıskanıyorum, ayseee manyak sekilde seni de kıskandım bak yaa, olm o nasıl bir zevk, keyiftir öyle.. Süper

10/05/2012 06:44:00

tuçe vermişti bana bu serıyı,deli gibi önererek.ben çok çok begendım,kesınlıkle bestseller dıye önyargı beslememek lazımmış(ben çok yaparım) oku,hemen oku=)

10/05/2012 08:31:00

Çok heyecanlandım şimdi, hemen bulup okumam lazım.Sağolun.

Önereceğiniz başka seriler varsa memnuniyetle listeye eklenir :)) 

10/05/2012 08:49:00

şimdi baktım; ilk ikisi mevcut ben de..yalnız üçüncü yok..verebilirim, konyaaltındayım..yakınlarda mısın..

10/05/2012 09:10:00

Perge Bulvarı taraflarındayım ama müsait olduğunuz bir zamanda o taraflara gelebilirim.
Yeşilannenin kitaplarını da o tarafa gelip iade etmem lazım zaten, bu vesileyle tanışmış oluruz.

10/05/2012 11:47:00

pınar, bu tarafa geldiğinde görüşelim o zaman bana da uyarsa. özledim seni.

10/05/2012 12:29:00

Olur, haberleşiriz, haftaya birşeyler planlayalım, uzun zamandır göremedim kimseeri.

10/05/2012 18:31:00

tamamdır, bu arada ben cumaları deri canta yapımı kursuna başladım, sğper birsey. lakin yardımcım ayrılınca yerine yeni birisini koyamadım, bugün yarım gün gidebildim kursa, onda da sağolsun annem ilgilendi doğa hanım ile.

10/05/2012 18:51:00

tamam o zaman hafta içi herkese uygun bi zamanda bi yerlerde buluşuruz..ben kitapları verir tanışırım;siz de hasret giderirsiniz..genellikle öğleden sonra 4 civarı müsait oluyorum..yer için don kişotu öneriyorum..cuma esra nın kursu olduğuna göre p.tesi-perşembe arası ne olursa..=)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bir kitap soracağım/ önereceğim.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...