uyku sersemi baba...

<12>
12/20/2010 18:25:00

aybükem gece uyumadan önce 3 defa kustu babasının üzerine.neyse daha sonra uyudu.gece uyanınca altını değiştiriyorum beşiğinin içinde.babamızda uyuyo tabiiki.ıslak mendil yerine pamuk kullandığım için bi parça pamuk alıp pamuğun poşetini kendi yatağıma babamızın tam yanına koymuşum farkında olmadan.bu arada aybüke birden ağlamaya başladı.babası birden yerinden doğrulup uyku sersemliğiyle yanındaki pamuk poşetini aybüke zannedip poşeti yan çevirip ''kustu kustu boğazına kaçacak'' diyerek poşetin sırtını sıvazlıyor.aybükenin kusması bilinçaltına yerleşmiş.ben gecenin bir yarısı gülme krizine girdim.sizinle paylaşmak istedim.

Ynt: uyku sersemi baba...

12/24/2010 00:50:00

Ay yazıkmış babaya ya... :) Gece gece güldüm...

12/24/2010 19:26:00

:)) çok komikmiş! ama o dönem uyku rüya gerçek hepsi birbirine giriyordu. ben de kaç kere sarılıp üstüne çıktığım yastığımı poyraz sanıp oğlumu ezdim diye panikle eşimi uyandırdım!

en güldüğüm lohusalık dönemi uyku sersemliği hikayesi bir arkadaşıma ait: kocasına 'gidip baksana ben salonda mıyım' demiş, kocası da gidip bakmış :))

sizinki de onunla yarışır ama :)

12/24/2010 19:34:00

ah hay allah gülünür mü ağlanır mı bu hallerimize bilemedim. anı olarak kalınca güzel tabii uykusuz geceler ve panikler.

ben de uzuun süre gece emzirmesinde durunun bir de ikizi var, duru uyuyunca onu uyutacağım zannettim... her seferinde olur mu ya...

12/24/2010 19:36:00

çok iyi ya:)))

12/24/2010 19:38:00

ahahaha seninki de çok iyiymiş. yanıldığını anlayınca ne rahatlıyorsundur.
bense tam tersi, emzirmediğim poyraz'ı emzirdi sanıp eşimi gazını çıkarmaya ikna etmeye çalışıyordum. o bir dönem yoktu da poyraz geceleri açlıktan ölecek diye korkmuştum. :)

12/24/2010 19:39:00

Banu koptuumm arkadaşına:))))))).Murat da uykusunda bana gayet güçlü güçlü vurarak sözde Berk'in gazını çıkarmıştı.!!!Ben o sırada berk'i emziriyordum,Annem sen uzan ben gazını çıkartırım dedi.Murat ben yaparım dedi.uyuyor ama bilinçaltı görev sorumluluğunda:))))

12/24/2010 20:07:00

uyurgezer anne maceralarını unutmadan toplamalı bir yerde bence :)

03/17/2011 17:50:00

Ah çok güldüm çok yaşayın emi:))))

03/17/2011 22:26:00

:)))))))valla ya gece 00:30 da başka bişey beni bukadar güldüremezdi hepinizin anısını sessiz kahkahalarla okudum Allah iyiliğinizi versin:))))))))

03/17/2011 22:34:00

geri dönüp bidaha okudum yazdıklarınız çok eğlendim :))))

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...