Guzel anne _Ayca nin (ayca~batu) tombul prensi BATU 1 YASINDA!!! :)

<12345>
06/07/2012 22:18:00

Cnm oqlummm tosunum pasam yakisikli tosbamm :) isimi sansa birakmak istemedim balonlari gorunce dayanamadim :) artik sende buyudun bi cok heycani annenle birlikte sanalda olsa paylastik . senin etlerini minciklayamasamda cok sevdimm oqlumun kankasi bi omur mutlu saqlikli ailenle nese dolu huzurlu bi omur gecir insallah hayalini kurduqun hersey senin olsun hayat boyuuuuu

iiiikiii doqdun batu iiiki doqdun batuuu :))

Dilsat ve i.Ayaz:) sizi seviyoruz . Aycacim senide tebrik ederim macera dolu nice senelere:))))

Ynt: Guzel anne _Ayca nin (ayca~batu) tombul prensi BATU 1 YASINDA!!! :)

06/08/2012 03:35:00

Aycacim yakisikli Batu'muzun dogumgunu kutlu olsun:) saglikli ve mutlu bi hayati olsun o tombik yuzu heepp gulsun cok opuyorum

06/08/2012 05:51:00

tatlı kuzum ilk yaşın kutlu olsun ömrün sağlık huzur mutluluk dolsun! Ayçacım seni ve eşini tebrik ederim çok öpüyorum Ayaz'ı :)

06/08/2012 05:54:00

Batu canım doğum günün kutlu olsun, nice güzel, sağlıklı, mutlu yıllara ailenle sevdiklerinle birlikte...

Yüzünden gülümseme  hiç eksik olmasın tüm ömrün boyunca, belki bir gün tanışmak nasip olur Emir Berke arkadaşınla :)

Ayça güzeller güzeli anne senide tebrik ediyorum, anneliğinin ilk yılı kutlu olsun :)

06/08/2012 06:14:00

Batuşum iyi ki doğmuşsun iyi ki annen seni doğurmuş :)

Bütün ömrün boyunca sağlıklı,mutlu olursun inşallah.

Allah her daim yüzünü güldürsün.

Ayçacım senide kutluyorum.

Çok öpüyoruz ikinizide <3

CANSU%EGE

06/08/2012 06:16:00

Ayçaaacım mutlu yıllar sizeee.. Yakışıklı Batuuu tatlı kuzuuuu tombişş yanakkkk nice mutlu yılların olsun.. Öpüyorum sizi :)

06/08/2012 06:41:00

nice senelere...

06/08/2012 07:00:00

Ceyla :) batu yu opcen Ayaz inki gecti :)))

06/08/2012 07:34:00

Dilşatcım çok teşekkürler :) ne güzel böyle yazıları görmek emin olun hepsini kaydedip saklıyıcam ve batuma göstericem büyüyünce o da ne kadar şanslı olduğunu görecek iyi ki bu siteyi bulmuşum ve sizler gibi tatlı anneler ve bebekleriyle tanışmışım beni çok mutlu ettiniz kutlayan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim...

06/08/2012 07:58:00

Batucum, iyi ki doğdun tatlı kuşum
yanaklarını bacaklarını yemek istediğim bıdık
güzel annenle çok mutlu, aşklı, huzurlu bir ömrün olsun kuşum
Ayçacığım anneliğin hep daha mutlu etsin seni
öperim ikinizi de

06/08/2012 08:26:00

doğum günün şimdiden kutlu olsun nurtinin tosun yakışıklısı iyiki doğmuşsun anne babanla sağlıklı mutlu yıllar geçirmeni dilerim.. ayçacım anneliğinin ilk yılı kutlu olsun cnm öperim ,)

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...