Guzel anne _Ayca nin (ayca~batu) tombul prensi BATU 1 YASINDA!!! :)

Ynt: Guzel anne _Ayca nin (ayca~batu) tombul prensi BATU 1 YASINDA!!! :)

06/08/2012 08:33:00

OY OY OYYYY BALONLARIDA ÇIKARMIŞ YAŞINADA GİRERMİŞ TOMBİŞ BATUCUK :)))

geçen sene tanıştığımızda miniciktin şimdi yaşına girecek kocaman bir abisin artık kuzum.bir ömür boyu sevdiklerinle geçireceğin sağlıklı mutlu uzun upuzun yılların olsun.

Ayçacım kalbi ayrı fiziği ayrı güzel,iyi yürekli anne, senide çok tebrik ediyorum.Anneliğinin ilk yılı kutlu olsun, birlikte nice nice yıllarınız olsun.

sizi seviyoruz çok çok öpüyoruz

06/08/2012 09:27:00

Bal Batuuuuuuuuuuuu,kızımın suc ortagı, tombul arkadasıııı ,nurti mahallesinin ağır abisiii nice yıllara tontiniiii oğlummm,sağlıklı,huzurlu,mutlu  yaslar al :)

Ayca canım balın anası,anneliğinin ilk yılı kutlu olsun nice güzel günlerini gör evladının :)

06/08/2012 09:45:00

canımmm batuşumm iyi ki doğdun iyi ki varsın , doğum günün kutlu olsun tontiş yanaklım benim hayat hep sana güzel olsun :) ayçacım tatlı arkadaşım seninde bu özel gününü kutlarım birlikte saglıkla nicelerini yasarsınız inşallah :)

06/08/2012 10:28:00

batucuk allahım sana ailenle sağlıklı huzurlu uzuuuun bir ömür nasip etsin nice yıllara

06/08/2012 10:30:00

tontişim ,yakışıklı kuzum, ailenle birlikte geçireceğin sağlıklı, mutlu,başarılı uzuun seneler dilerim sana , doğum günün kutlu olsun;)

06/08/2012 13:14:00

tontiş yanaklı tatlı kuzumm doğum günü kutlu olsunnn batucummm..canım benim senin de anneliğinin ilk yılı kutlu olsun ... Bir ömür  sağlık mutluluk dilerimm size ..öpücükkk :)

06/08/2012 14:31:00

Bambam Batu'cum iyi ki doğmuşsun nice güzel yaşların olsun sağlıklı mutlu teyzecim
Ayça'cım anneliğinin ilk yılını kutluyorum,tebrik ederim canım benim:)))) öpüldünüz!

06/08/2012 16:18:00

Bambam Batuuuuuuuuuuuuuu iyi ki doğmuşsun tosuncuuummm.Ayça seni de çok tebrik ederim,anne olmanın ilk senesini yaşadığın ve böyle tontoş bi adam dünyaya getirdiğin için...

06/09/2012 14:53:00

Batu adamım benim. Sağlıkla, sevgiyle, mutlulukla, başarıyla  geçen nice yaşların yaşanmışlıkların olsun. Umutlarının ve hayallerinin tükenmediği bir yaşam dilerim.

Tanımasamda enerjisi güzel, kendisi güzel, dostcanlısı Ayca, anneliğinin 1. yılını ayrıca kutlarım. Oğluşunla birlikte gözlerinizin içindeki gülümseme daim olsun.
Sevgiyle...

06/09/2012 18:17:00

Tonton Batu koca adam oldunda doğum günümü kutluyorsun :))İyiki doğdun musmutlu, sağlıklı, huzurlu nice yıllar geçir hep annen ve babanla.

Nurtinin en güzel, en içten ve samimi annesi Batunla hep mutlu yıllarınız olsun inşallah.İkinizide çok öperimmm :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...