Konu: Kaçmaz fırsat 35 tl lik indirim 3 tl

06/16/2011 05:23:00

Oyuncaktan tekstil ürünlerine, anne bakım ürünlerinden sağlık gereçlerine bebeğinizin tüm ihtiyaçları burada! Bebek ve Bebek’ in tüm ürünlerinde %35 indirim sağlayan hediye çekiniz sadece 2,90 TL!

hediye çekini almak için üye olabileceğiniz davetiye linki için http://www.bombastik.com/iu/jUJ3zNLZ3hiB" target="_blank"> tıklayın. (bombastik.com)
  • Hem bebeklerin hem de annelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, aradıkları binlerce ürünü rahatlıkla bulabilecekleri Bebek ve Bebek, hem web sitesi hem de Kazasker’ de bulunan mağazasıyla sizlere hizmet veriyor.
  • www.bebekvebebek.com adresi üzerinden beğendiğiniz ürünün ürün kodunu, fırsat kodunuz ile beraber 0 216 467 82 25 – 26 numaralı telefona bildirerek siparişinizi verebilirsiniz.
  • İndirim çekiniz, indirimli olan ürünlerde, ürünün gerçek satış fiyatı üzerinden indirim sağlayacaktır.
  • Fırsat kodunuz, Bebek ve Bebek’ in Kazasker’de bulunan mağazasında da geçerlidir.
  • Telefonla verilen siparişlerde kalan bakiyeyi havale ile veya kapıda nakit olarak ödeyebilirsiniz.
  • Satın aldığınız fırsat kodları size e-mail ile gönderilecektir.
  • Fırsat kodlarınızı ayrıca siteye giriş yaptıktan sonra "Fırsatlarım" sayfasından da görüntüleyebilirsiniz.
  • Fırsat kodunuz 15 Ağustos 2011 tarihine kadar geçerlidir.
  • Her bir fırsat kodu, tek bir ürün için geçerlidir.
  • Dilediğiniz kadar fırsat kodu satın alarak farklı ürün alışverişlerinizde kullanabilir veya bu fırsatı sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.
  • Kargolarınız PTT Kargo güvencesiyle ulaştırılmaktadır. Tüm Türkiye’ ye kargo hizmeti mevcuttur.
  • Ynt: Konu: Kaçmaz fırsat 35 tl lik indirim 3 tl

06/16/2011 06:03:00

site ismine koptum yalnız ..
    bombastik very fantastik:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
    İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...