çocuklar için zumba

Ynt: çocuklar için zumba

05/08/2012 18:31:00

baaak sen, demek anında uygulamaya koymuslar, daha bu sabah konustuk aina'nin sahibi sayın komsumla, söyle söyle yapalım diye.. fiyat konusu hala muallakta, sabah daha zumba egitmeni ile konusmamisti cunku..

05/10/2012 11:54:00

arkadaşlar,
bugünkü gelişmeleri açıklıyorum.
- aylık ücret 40 tl olacak.
- anneler ayrı bir yerde duracak, belki bir ihtimal son 5 dak cocuklarını izleyebilecek
- temiz bir spor ayakkabısı tarzında bir sey getirin yanınızda.
- en fazla yarım saat sürecek.
- türkçe ve yabancı parçalarla dans edilecek
- yanınızda yedek üst getirin, ne olur ne olmaz terleyebilirler.

(hatta ben diyorum ki bu yer hemen konyaaltı meydanının oradaki parklara bakıyor. yanımızda nevale getirsek de cocukları beklerken bahcede birseyler atıstırsak sonra da o cay ocaklarına gidip temiz hava bol güneş alsak.. nasıl olur???)

bu durumda kimler geliyor???

05/10/2012 11:57:00

deneme dersıne gelıcem,ada uyum sağlarsa mutlaka devam edıcem.evde deli gibi dans edıyor,en azından ablalarla,abilerle yapınca hoşuna gıder..

05/10/2012 20:01:00

şimdi cmt. 13 he mi?nerede bu aina bakalım google map ten bari..

05/11/2012 05:11:00

kuzum,
hani kitap fuarinin veya ramazan şenliklerinin olduğu meydan vardır konyaaltı sahilde sealife otelin yanında, bildin mi.. işte oraya çok yakın. sahilden düşünürsek, ramazan şenlikleri yapılan meydanın (don kişot restoran falan da var) ana caddeye doğru ilk paralel caddesinde ağaçlıklı kocamaaan kafeler var. bir tanesi iba cafe. onun tam karşısında yani yüzü denize bakacak şekilde, 2 villa var. biri fener diğeri de neydi adi unuttum. iste orada fener olmayan ikiz villanın alt katında olacak. tabela falan yok, yeni acılan bir yer. o yüzden az biraz zorlanırsınız lakin, aslında cooook kolay bir yerde.. (o yolutakip edip az biraz -500 metre falan max- antalya istikametine dogru gidersen yeni taşınan konyaaltı belediyesi mi kaymakamlığı mı ne var)
bir sorun olursa beni arayın yardım ederim..

05/11/2012 06:43:00

çğz uzluens iuzmş dğışzş mğzo sğdeuznznz uımuinzeumş ihmumou üulşçu,,çğlmş iueğvğ iğdığosğm ş.şz üğlğçşlşışj,,eğzşj mw.wm du eutu,,=)

05/11/2012 06:49:00

süpersin deniz.. mesajı aldık :)))

05/11/2012 09:20:00

off doğru ya su çiçeği bir çocukla gelmemem gerekir....

05/11/2012 15:01:00

bizde büyük ihtimal migrostaki lego olur gerçi eşime bağlı çalışmıyor öğleden sonra bizi götürürse. Yasemin gelirsek görüşmüş tanışmış oluruz :) Şehirfırsatınıda takip ediyorum bu arada :)

05/11/2012 16:13:00

Seda ama lego geçen haftaydı:(..biz gittik..zaten pek zevk almadı deniz..  Esra biz zumbaya bu hafta olursa gelemeyeceğiz.. deneyimlerinizi paylaşın takipteyim:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...