ankarali 2011 anneleri

Ynt: ankarali 2011 anneleri

05/05/2011 20:16:00

ben de sling aldım.. şu drop olandan.. ama beceremedim kullanmayııı :((

05/05/2011 20:24:00

ben hug aldım mei tai olan bakalım inşallah kullanabilirim.her seferinde puset çıkarmak zor oluyo. şööle bi dolanıp geliyim dediğim zamanlarda çanta gibi takıp çıkmak istiyorum kendisini:)bakalım durursa içinde :)

05/05/2011 20:58:00

inşallah işe yarar duygush.. ben slingo drop almıştım... sanki en çok onu kullanabilirim gibi gelmişti ama kullanamadım.. içinde iki büklüm kaldı.. gerçi ilk başlarda denemiştim, 1 aylıkken..  aman yok ben bunu kullanamam dedim.. ama şimdi iyi oldu hatırladığım.. yarın tekrar deniyim, bakalım noolcak.. biraz daha ele avuca geliyo ne de olsa artık :)) inşallah kullanabilirsin sen :)) haber verirsin burdan :)) bu arada arkadaşlık isteği yollamıştım, hala beklemede duruyor 3 gündür :))

05/06/2011 15:11:00

ya sorma pengpeng bugün gördüm daha arkadaşlık isteğini:( siteyi yeni aktif kullanıyorum ya görmemişim kusura bakma:)geldi bugün hug kolayca yaptım ama bakalım tabi dışarda nası olcak rahat gibi.enn azından kucaktan daha rahat ama bi süre soora sıcak bastı.babası daha rahat kullanır heralde hehehe:))bi foto çeker koyarımm.nası oyalıyosunuz bebişlerinizi kızlar??gerçi pengpeng seninki daha yeni odaklanıyodurr:)

05/06/2011 19:46:00

DYGUSH SEVIINDIM RAHAT KULLANABILMENE... BEN DE BUGUN BENIMKINI TEKRAR DENEDIM AMA SONUC YINE BASARISIZ :( VALLA BEN DAHA OYALAYAMIYORUM IDILI :) BUTUN GUN EVDE KUCAKTA VOLTA ATIYORUZ UYUMADIGI ZAMANLARDA... BI DE BIRAZ BIRAZ UYANDIKTAN SONRA KARNI IYICE DOYDUYSA, ALTINI DEGISTIRIP OYLECE YATAR VAZIYETTE KONUSUYORUM, GULUCUKLER

05/06/2011 20:50:00

kızımı daha çok konuşarak oyalıyorum :) hep laf istiyor biz konuştukça gülüyor kıkır kıkır :) oyuncak aldım şu titreşimli çıngıraklardan ama hemen sıkılıyor oyun halısı bakıyorum bir kaç haftadır en azından annem gidince işlerimi rahat yaparım diyorum tiny love markanınki çok güzel ama ankarada bulamadım netten baktım hep stoklarda tükenmiş. size hiç denk geldi mi?

05/07/2011 08:58:00

tamam nilos çok sağol e-bebek internet mağazasında yoktu demek oraya gidicez nasıl senin bebiş sevdi mi?

05/07/2011 08:58:00

bizimkide hep laf istiyor:) sabahtan akşama kadar hiçbir şey yapamıyorum :)bende yeni aldım şu tekmele oyna yı diyosun heralde.bende söğütözü bebeğimden aldım ama kalmamıştı.peynir ekmek gibi satılıyomuş valla.bebişler biraz büyüyünce bebek sektörüne mi girsek :)

05/07/2011 09:09:00

evet onu diyorum eşim netten 2. el buldu ama ben güvenemedim aslında bi süre kullanıp ondan da sıkılıcak biliyorum napsak kara veremedim

05/07/2011 09:17:00

evet bizim gibi olduğunu düşünürsek her annenin bu sektör gayet iyi para getirir :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...