Medifine Kızıl Ötesi Alından ve Kulaktan Ateş Ölçer

<12>
07/05/2012 08:23:00

KIZLAR SÜPER BİŞEY 44.90 FACEDEN İLETİŞİME GEÇİP ALDIM KARGO DAHİL FİAT DİĞER SİTELERDE COK PAHALI AYRICA KARGO ÖDÜYORSUNUZ
HIZLI KARGO VE SÜPER BİR ÜRÜN ARKADASIM KULANIYORDU ONDAN GÖRDÜM DENEDİM TAVSİYE EDERİM

Ynt: Medifine Kızıl Ötesi Alından ve Kulaktan Ateş Ölçer

07/10/2012 07:59:00

Slm bende medifine kulak ve alından ateş ölçer kullanıyorum diğer markalara onca para vermeye gerek yok alından ve kulaktan ayrı ölçüm yapıp doğrulama yapabiliyorsunuz ayrıca oda sıcaklığı ölçümü ve saat göstergeside mevcut sitelerini incelediğim kadarı ile sadece ateş ölçer satıyorlar medifine temassız uzaktan ateş ölçerde mevcut umarım bu cihazları kullanmak nasip olmaz ama aşılardan sonra mutlaka doğru ölçüm yapan bir cihaz bulundurmak lazım

07/10/2012 13:13:00

nasil aliniyor bu urun acaba

07/10/2012 14:20:00

Tatlım  şurda var galiba  fiyatta  uygun 

http://www.kulaktanatesolcer.net

07/10/2012 15:44:00

Merhaba internette ateş ölçerler ile ilgili araştırma yaparken siteyi buldum harika
 bir  yer  etipufun  dediği ürünü bende duydum  ama özlem hanımın verdiği site güvenlimi hepsiburada.com dada ürün mevcut ama kayıt için bir sürü soru var  bu siteden alış veriş yapan varmı

http://www.hepsiburada.com/liste/search.aspx?sText=medifine

07/10/2012 16:09:00

Arkadaşlar  medifine ateş ölçeri  hepsiburada.com dan aldım ürünü kullandıktan sonra görüşlerimi size aktarıcam

Teşekkürler

07/12/2012 06:52:00

Arkadaşlar Kızıl ötesi kulak ve alından ateş ölçer ürünü elime ulaştı

ürün korunma amaçlı nem önleyici toz ve alimunyum bir poşedin içinde geliyor  masa standı ürün saklama plastik kutusu alından ölçme başlığı  türkçe kullanma kılavuzu mevcut

Ürünün alın başlığını taktığınızda ekranda alın resmi geliyor başlık çıkınca ekrana kulak resmi geliyor gelen modlar ekranda gösteriliyor.Oda sıcaklığı ölçümü için pil kapağını açıp ürünü açılış pozisyonuna getirip düğmeye basmanız gerekiyor saati ayarladıktan sonra oda ısısı ölçümü ekrana geliyor.Ölçümlerde temas noktasına getirip düğmeye basmanız yeterli 1 sn sonra ölçüm veriliyor. Alına temas etmedende ölçüm yaptığınızda temaslı ölçüm sonucu gibi doğru sonuç veriyor ben ürünü çok beğendim ayrıca ölçümler çok hızlı bekleme yapmadan ölçüm yapıyorsunuz son ölçüm hafızası mevcut diğer markalara 3 katı paralar vermeye gerek sizde ürünler ile ilgili teknik ve kullanım detaylarını paylaşırsanız aldığımız ürünlerde yanlış yapmamış oluruz.

Bu arada  bu üründe saat göstergesi de  var 

07/12/2012 07:25:00

Güzel bir  ürün

07/17/2012 10:43:00

Ben uzaktan ölçüm yapan bir ateş ölçer almak istiyorum kulaktan ölçümde mızmızlanıyo çekilmiyo bebemiz  Aynı markanın temassız ateş ölçerini kullanan varmı ? kullanan var ise görüşlerini yazabilirmi

http://www.hepsiburada.com/liste/medifine-temassiz-ates-olcer/productDetails.aspx?productId=ailemdfntemassiz&categoryId=303172&SKU=AILEMDFNTEMASSIZ

HEPSİBURADA sitesinde ürün var ama geçici olarak yok diyor

07/18/2012 19:29:00

Arkadaşlar ürünü hizlial.com  dan aldım hızlı bir şekilde elime ulaştı koltukaltı termometrem ve cıvalı ölçer ile ölçümleri test ettim sonuçlar güzel ard arda ölçüm yapılabiliyor beklediğimin çok üstünde bir ürün çayı çorbayı herşeyin ısısını ölçebiliyorsunuz iyiki medifine temassız ateş ölçeri almışım

olumsuz bir durumda tekrar burdan yazıcam

07/19/2012 19:52:00

Ayşe hanım bişi sorucam şurdada temassız ateş ölçer  var  sizinki ile aynımı

http://www.temassizatesolcer.com

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...