minikleriniz emeklemeye başladılar mıııı??? : )

<123>

Ynt: minikleriniz emeklemeye başladılar mıııı??? : )

03/07/2011 06:42:00

emeklemeden yürürlermi?

03/07/2011 07:25:00

BİZİMKİ EMEKLEMİYOR.İŞİ GÜCÜ YUVARLANMAK TERS DÖNMEK.AYAKLARINDAN DESTEK YAPARSAK ANCAK ARADA GİDEYİM DİYOR.DOKTORMUZA DANIŞTIK BAZI BEBEKLER EMEKLEMEDEN YÜRÜMEYE BAŞLARMIŞ.BENİM KÜÇÜKLÜĞÜM ÖYLEYMİŞ. ANNEM ÖYLE DİYOR.BİZİMKİ AYAKTA TUTARSAK ADIM ATMAYA BAŞLIYOR.

AYAKLARININ ÜZERİNE FAZLA BASTIRMAYIN DEDİ DOKTOR.SİZ YAPIYORMUSUNUZ?

ERKEK ÇOCUKLARI YÜRÜTECE BİNİDİREN VARMI?

03/07/2011 09:34:00

süper masallah ben emeklemeden yüründüğünü bilmiyodum yürütecde ewin altını üstüne getiriyor orda oraya kosturuyor ama emeklemiyordu demek oluyormuş

03/07/2011 09:45:00

bence almalısınz onun kosturrken yasadıgı mutlulugu tarif edemem ama ewdwki bütün esyaları kaldrmak zorunda kaldk eline ne gecerse atyor bide pesinde kosturmak cabası  cok memnunum ben..

03/07/2011 10:08:00

valla bizimkinde emeklemeye dair en ufak bir girişim yok yüzüstü yatırıyorum ayaklarından itekliyorum yere yapışıyor kafasını koyup öylece yatıyor..ama 1 haftadır fır fır dönmeye başladı ard arda 5-6 kez dönüp istediği yere dönerek ulaşıyor.ama sürünmek falan yok.5 gün sonra 7 ayımız bitecek..sizler okudumda bizimki tembelmi olucak acaba geçmi yürüyeceğinin işaretidir bu.

03/07/2011 10:14:00

bence biçok şey aniden gelişiyor we biz hersey hemen olsun oda olsun buda olsun painikliyoruz olmayınca hemen etiketi yapıstr acaba tembelmi bence sabırla bekleyip o ana tanık olmak en güzeli ama olmaz biz panikli pimpirikli anneyiz
...

03/09/2011 21:05:00

bizim çınar tabiri cayizse koca poposunu kaldırıp emeklemeye niyeti yok. yüz üstü durmuyor bile. işi gücü oturmak. artık desteksiz oturabiliyor ayaklarının üstüne de uzun süre basabiliyor ( tabi çok bastırmıyorum ) ama emeklemek dönmek onba göre değil. ben kilosunun çok oluşuna bağlıyorum. ya da tembelliğine:) olsun nede olsa öyle böyle yürüyecekler. o zamanları düşünmek bile istemiyorum vay halimize

03/10/2011 09:15:00

aynen bizde öyleyiz hatta diğer bebişleri burada okudukça şaşırıyorum bizimki resmen tembel:)daha emeklemek çok uzak yani yapamıyor değil çabası yok paşanın.Allah can sağlığı versin tüm bebişlere er yada geç olacak nasılsa

03/10/2011 09:26:00

Bizim kız iki-üç gün geri geri emekledi, ilk kez dün popoyu kaldırıp kafayı gömüp bacakları öne çekmeyi başardı. 5-6 kere yaparak öne doğru ilerledi. Ağlayacaktım neredeyse :)
Daha sıralamaya başlamadı bizim kız. 1-2 haftaya başlar herhalde, o zaman yürüteçe bindirmeyi ben de düşünüyorum. Günde en azından yarım saat felan yürüteç üstünde durmasının sakıncası olmaz bence. Ben de yürüteçle yürümüşüm zamanında. Çok şükür ayağımda, bacağımda problem yok :)

03/10/2011 12:58:00

yürüteç olayıda ayrı bi muamma:))erkek çocuklara pek önermiyorlar o yüzden biz playskool ilk arabam zamanımızı bekliycez.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 AĞUSTOS ANNELERİ VE BEBEKLERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...