Blog yapmaya niyetlenmek..

<12>
04/19/2011 13:54:00

Sevgili anneler,en başata oğlum için iyi bir anı olabileceğinide düşünerek kendimiz için blog yapmaya niyetlendim..Nasıl bir yol izlemeliyim,Sizin yapıpda pişman olduğunuz,mutlaka yap dediğiniz neler var(site düzeni ile ilgili vs),birde günlük ne kadar vaktinizi ayırıyorsunuz..sevgiler..

Ynt: Blog yapmaya niyetlenmek..

04/19/2011 14:16:00

wordpress'ten blog açmanı tavsiye ederim, şahsen ben çok memnunum. Blogunda yorumların onaydan geçmesine dikkat etmen de bence çok önemli. bir de başka sitelerden ya da kitaplardan herhangi bir şekilde alıntılar yaptığında bunları belirtmen gerekir ki sonra çaldın demesinler :)
şimdilik aklıma gelenler bunlar. Kolay gelsin.....
He bir de ne kadar vakit ayırman gerektiği sana bağlı. Sadece oğluna günlük olacaksa, birlikte yaptığınız aktiviteler üzerine filansa daha az zaman alır ama herhangi bir konuda, bilgi içerikli yazılar, kitap özetleri vs. olacaksa daha çok zaman ayırman gerekir.. başka soru var mı :)

04/19/2011 14:23:00

nobility ben de wordpress'e bloğumu taşıdım ama bişey anlamıyorum İngilizce olduğundan  Türkçe mi kullanıyorsun sen öyleyse nasıl çevriliyor canım ya?

04/19/2011 15:24:00

bende wordprese taşımıştım ama yapamadım orda bende dns değiştirmek zorunda kalıp tekrar blogspottayım.

04/19/2011 17:56:00

merhaba ben blog olayını çook seviyorum. evlenince 2006 da blogcu da yemek blogu açtım sürekli kesintiler oldu google accountu ile yönetebilinen blogger a geçtik. orada yemek blogumuza devam ettik. Ardindan gezilerimizi ayirip blogcudaki gezi blogumuzu taşımadık. Sonrada hamilelikle birlikte bebek bloguna geçtik.
blogspotta şimdiye kadar bir problemle karşılaşmadım taa ki geçenlerdeki toplu kapatılma hariç wordpressde yedeğimiz var ama yine de blogspotta yazıyoruz hala.
 günlük yazmıyorum. yazacak meteryal oldukça yazıyorum çok da zamanımı almıyor tavsiye ederim:))

meyvesepeti.blogcu.com
meyvesepetim.blogspot.com
gezisepeti.blogcu.com
lalezeynep.blogspot.com

:))

04/19/2011 18:51:00

ben türkçe olarak açtım arada sadece bir iki çevrilmeyen yerler oluyor ama onları düzeltmemiş wordpress.
wordpress'in anasayfasında türkçe yazan yere tıklayarak açabilirsin.
http://tr.wordpress.com/
direk adres bu.. kolay gelsin. format ve içerik olarak da fikir sahibi olmak istersen http://seyyafinannesi.wordpress.com/ 'a da uğrayabilirsin :)

04/19/2011 20:49:00

Doktorcum sevindim.Bir yerden başla alıştıkça gerisi geliyor zaten.Bence herşeye sen karar vereksin.Biz sana şöyle yap böyle yap desekte senin içine sinmediyse pek hoşnut olmazsın.

Bence biryerden başlamak en iyisi gerisi sen keyif aldıkça gelir.

04/20/2011 08:02:00

tesekkürler herkese..

04/25/2011 22:17:00

Merhaba

Benim 4 senedir yemek tarifleri yazdigim bir blogum var.Size tavsiyem blogger yani blogspot kullanmaniz , kullanimi cok kolay pek cok ozelligi var.Blogger erisimi konusunda sob zamanlarda sikinti yasandigini dusunursej alternatif olarak wordpress tavsiye ederim fakat kullanimi blogger kolay degil.

Sevgiler

04/26/2011 05:58:00

Merhaba,

wordpress konusunda uzman sayılabilecek biri olarak size yardımcı olabilirim. 
aşağıdaki linkler işinize yarayacaktır. Yeni bilgiler de eklemeye devam edeceğim.

04/26/2011 06:48:00

teşekkürler hala çözemediğim şeyler var:((

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
BLOG SAHİBİ NURTURİA ÜYELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...