Blog yapmaya niyetlenmek..

<12>

Ynt: Blog yapmaya niyetlenmek..

04/29/2011 11:52:00

http://hemannehemdoktor.blogspot.com/ en sonunda yaptım:))çok yeni daha öğreniyorum..

04/29/2011 11:56:00

izliyorummm:)

05/03/2011 19:21:00

Jülide hayırlı olsun. Seni gördüm ben de heveslendim. Ama işe başlayınca nasıl yaparım bilmiyorum. Offf ya süt izinlerimi bile kullanamayacağım her halde

05/03/2011 19:45:00

cok mu yogun?sen devlette çalışıyordun değilmi,kimseyi sallama kullan izinleri,fişi kestirirsin..
Blog yap ikeyifli,aşırı zaman harcamıyorsun,ilk başta çözene kadar sıkıntı,birde iktisastan poster,sunum yapmaktan alışkın oluyorsun zaten gerisi kolay:))Tabi beni buna özendiren BElla ya ve cevap yazan annelere tekrar tesekkürler.. 

05/03/2011 19:55:00

Evet ben mecburiye yeni başlayacağım. Nasıl olacak ki? İcap, nöbet tutmayacağım ama Kötü  hasta gelince bırakıp hadi bye süt iznim var diyemeyeceğime göre en azından sevk edene kadar uğraş dur

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
BLOG SAHİBİ NURTURİA ÜYELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...