Annelik!

06/21/2010 11:33:00

ANNE KALBİ
Delikanlı,katı yürekli bir kızı sevmiş ve onunla evlenmek istemişti.Ancak kız,korkunç bir şart ileri sürerek:Senin sevgini ölçmek istiyorum,dedi.Bunun için de köpeğime yedirmek üzere bana annenin kalbini getireceksin. Delikanlı,tüyler ürperten bu teklif karşısında ne yapacağını şaşırmış ve uzun bir tereddütten sonra hislerine mağlup olup annesini öldürmeye karar vermişti.Annesi,belki de durumu farkettiği için oğluna fazla direnmedi.Ve çocuk,annesini öldürerek kalbini bir mendile koydu.Delikanlı,kızın isteğini yerine getirmiş olmanın heyecanıyla yolda koşarken,ayağı bir taşa takıldı.Kendisi bir tarafa,mendil içindeki kalp bir tarafa fırladı.Canının acısından,ağzından ister istemez"Ah anacığım!"sözleri döküldüğünde annesinin tozlara bulanan ve hala soğumamış olan kalbinden bir ses yükseldi:Kaynakwh: Kaynakwh: ANNE KALBİ (kısa ve güzel bir yazı) ANNE KALBİ (kısa ve güzel bir yazı)
-Canım yavrum,bir yerin acıdı mı?

Ynt: Annelik!

06/21/2010 11:36:00

ANNE

“Evin telefonu sabaha karşı üç buçukta çaldı. Uyku
sersemi adam telefonu açtı.
Telefondaki ses annesine aitti.
Telaşlandı, korktu başlarına bir şey mi gelmişti?
Annesi “nasılsın oğlum iyi misin?” diye sordu.
Oğlu şaşkın bir ifadeyle “iyiyim anne hayırdır bir

şey mi oldu siz iyi
misiniz?” dedi.
Annesi “biz iyiyiz bir şeyimiz yok sadece sesini duymak istedim” dedi.
Oğlu da “anne bunun için mi aradın saat sabahın üçbuçuğu yarında
konuşabilirdik” diyince annesi de “rahatsız mı ettim

oğlum?” dedi.

Oğlu “evet anne rahatsız ettin” diyince annesi

“30 sene önce sen de beni bu
saate rahatsız etmiştin, doğum günün kutlu olsun”

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ben Anneyim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...