Bağışıklık Sistemini Güçlendirmenin Yolları

01/19/2013 20:20:00

http://burcu-kaan.blogspot.com/2012/07/bebeklerin-bagsklk-sistemini-guclendirin.html

Bebeklerinizin bağışıklık sistemini güçlendirmek için sizler neler yapıyorsunuz?

Ynt: Bağışıklık Sistemini Güçlendirmenin Yolları

01/19/2013 20:23:00

Ekstra yaptığınız şeyler neler var?

01/20/2013 20:50:00

Bağışıklığı güçlendirmenin yolu zannedildiği gibi besin odaklı değil aslında;Günde en az 1 saat anne baba yla yada kim varsa etkileşimli oyun,mutlu bir yuva temel aslında sağlıklı immun sistemi için sonrasında dengeli beslenme ve uyku

01/20/2013 21:25:00

her gün temiz havaya çıkmak, sıcak soğuk demeden her gün..

01/22/2013 14:29:00

can_ay ne güzel anlatmışsın,çok çok doğru.gesnur süpersin valla,ben soğuklarda tırsıyorum çıkarmaya

01/25/2013 06:38:00

ben hergün bol su içirmeye çalışıyorum,günlük C vitamini (kivi,yemeklerine maydonoz v.s şeklinde)her sabah cevizini eksik etmiyorum omega bağışıklığı güçlendirir.Her yemeğine mutlaka sarımsak atarım.Birde her sabah kayısı,incir,üzüm,erik (kuru)püre yapıp kahvaltısında veririm.Tahılını eksik etmem v.s

03/11/2013 11:12:00

Bagisiklik sistemini guclendirmek icin bildiklerimin disinda ekstra seylere ihtiyacim var bu ara...sizler neler yediriyor yada yapiyorsunuz?..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bebeklerde Sağlıklı Beslenmeye Dair Herşey

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...