Gizem arkadasımız Bursa'da.Beraber bir sabah kahvesi içelim.

<1234>
03/07/2012 10:38:00

arkadaşlar Gizem arkadaşımız Bursa'ya geldi 1 haftalığına ve eger sizlere de uygun olursa yarın yani 8 Mart günü bir sabah kahvesi içelim.mekan önerisi olanlar? geçen sefer herkese eker uygundu,bu sefer neresi olabilir?

Ynt: Gizem arkadasımız Bursa'da.Beraber bir sabah kahvesi içelim.

03/07/2012 12:02:00

sabah kahvesi derken saat kaç gibi? 

03/07/2012 12:06:00

saat yine 10:30 11 gibi olur herhalde..coğunluğa uyarız;)

03/07/2012 12:12:00

çalışıyorum bundan dolayı size eşlik edemeyeceğim, çok isterdim.

03/07/2012 12:13:00

biraz geç kalkıyoruz bizde kahvaltı ıvır zıvır derken saat 11i buluyor ama mekan  konusu belirlenince  katılabilirim size.. 

03/07/2012 12:18:00

Esracım ben de gelmek istiyorum ama Badeyle ama bakalım..bizim kızın sağı solu belli olmuo..cumartesi ne kadar heveslenmiştimmm kesin geliyorduk ama olmadı:( çok da üzüldüm:(

03/07/2012 12:21:00

neden gelmediniz canım..halbuki saat 6 ya kadar neredeyse oradaydık cok da az kişiydik...sakindi,cocukla rahat ederdin.canım eker yapalım isterseniz herkese daha uygun cocuklarda dolanabiliyor derseniz.ben pek yer bilmiyorum öyle...

03/07/2012 12:26:00

bu kıpraşmalar hep hafta içi oluyor... buna da katılamaıycam desenize:((

03/07/2012 12:28:00

ya hiç sorma canım..Badenin dişleri derken benim diş bir haftadır öldürüor beni..geceleri ağrı kesiciyle uyumaya başladım o kadar kötü..benim diş doktoru da izmirde..burda bulduğum beni mahvetti..şimdi yeni birini bulduk..bu akşam gidicez bakalım..olmazsa hafta sonu doruuu izmire kendi doktoruma...ilk defa böle diş ağrısı çekiyorum:( umarım yarın iyi oluruz da kızımla geliriz biz de...eker bizim için süper olur..evin dibinde:)

03/07/2012 12:31:00

geçmiş olsun :( çok zorluyor dişler bizi bile ...cocuklar neler cekiyorlar...:( gizem'de ihsaniye'de demekki herkes için orta nokta olacak yine eker ;)

haftaiçi arkadasımız burada olduğu için böyle oldu arkadaslar ama gecen cumartesi günüde buluştuk..haftasonlarıda yapmaya calışıyoruz..

03/07/2012 12:42:00

eker nerde kızlar ben acemiyim biraz bursa konusunda yeni geldiğim için çok fazla yerini bilmiyorum.

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...