süpermiş burası! :)

03/06/2013 07:47:00

sayısını bilmediğim kadar çok ayakkabım var satılık! 

neden mi? 

çünkü hamilelikte büyüyen ayaklarım her ne kadar hamileliğimdeki gibi +5 numara filan olmasalar da, yine de pekçok ayakkabımın içine sığmaz oldu ayaklarım! sığsa da rahat etmez oldu! ya da ben parmak arası terliklerle yaşamaya alıştım, ne bileyim işte! :) 

sanırım burada satabilirim :) whOOpieee! :)

Ynt: süpermiş burası! :)

03/06/2013 08:38:00

Hahaa, merhabalar..

Ne guzel enerjiksiniz oyle :)

Satisa baslarken satacaklarinizin resimlerini cekmekle

İse baslayabilirsiniz once...

Pazaryerine urunlerinizi girerseniz 2. Yenide duyurmayi ihmal etmeyin. ;)

Ya da direk 2. Yenide konu acip resimleri buraya da ekleyebilirsiniz ;)

Bol Satislar...

03/06/2013 09:15:00

süper! :) 

peki bişey daha sorsam: bunları toplu halde yüklememin bir şekli var mı ki? :) 

yani bir dosya hazırlayıp upload edebilmek gibi bir olanak? :) 

çok mu şey istedim? :) 

03/06/2013 09:26:00

Yok cnm tabi ki sorun zaten.. :)

Actiginiz konunun ustunde yesil kare kutuya tiklarsaniz,

Pc nizde kayitli .jpg uzantili resim dosyalaini yukleyebilirsiniz.

Ya da profilinizin altinda pazaryeri linkinden urunlerinizi

Yeni urun ekle yaparak tek tek ekleyebilirsiniz.

Sevgiler

03/07/2013 12:01:00

merhaba canım ben de aynı dertten muzdarip bir insan olarak, ben de satışa çıkardım ki çok mantıklı hepsi yesyeni ve marka. neden evde dursun ki ayaklarımızın küçülecek hali yok çünkü! .)
http://nihanni.blogspot.com/2013/01/babetler.html ;

ben şahsen bloguma bu tarz gruplandırarak yükledim, bir sürü postta 2.el giyim ayakkabı çanta ürünüm var. biz kadınların gönlü geçiyor nirşey eskitmiyoruz ki .)) sen de bloga toplu yükleme ile satışa koyabilirsin bence cicilerini .)
bu arada benım ayak 38di sonra 39 bazen 40 bile artık .P senden naber .))

03/07/2013 12:26:00

tamamdır, inşallah ilk fırsatta bir elden geçirip fotoğraflayacağım :) taşınıyorum da TR'den, neden dolap beklesinler ki ve evet, artık ayaklarımın küçülmeleri konusundaki umudumu yitirdim sanırım! :) 

belki de sıkıntılı oldum, eskisi kadar dara gelemiyorum anne olduğumdan beridir? :) 

bıraksan beni sadece spor ayakkabı filan giyeceğim ya da daha iyisi parmak arası terlik! :) 

bloga koyma fikri süpermiş oradan satabiliyor musun bu şekilde? 

03/07/2013 12:28:00

ayaklarıma gelince, sanırım dolu dolu 40 oldular! belki de 41! 

koca ayak bişey oldum işte! :) küçük bir servet değerindeki ayakkabı koleksiyonum da öylece kaldı! kutularında filan yani ayakkabılarım o kadar da iyi bakarım onlara! :) 

olsun, bebeklerim için değer! :) 

03/07/2013 14:10:00

aa nereye tasınıyorsunuz..yok ben de her hafta galon galon çöp boşaltıyorum evden..çocuktan sonra sadeleşme evresine girdim..desem de alışverişe yeni yığınlara yer açmak için veriyorum satıyorum.)) evet maille iletişim kurarak havale-kargo ile satış mümkün. ben de sırf işte ciddi görüneyim diye üniv.de derste topuklu yoksa yolda düz taban.)) new balance veya düz çizme yani, çekilmez zaten diğeri tüm gün .))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2.Yeni

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...