Daha once ne yaptik zayifladik? Ya da ne yaptikta zayiflayamadik?

<12>
12/26/2012 21:37:00

Burdada etegimizdeki taslari dokelim :) su diyetle yada soyle beslenmeyle fit oldum. Yada su diyeti yaptim ama aksine kilo aldim yada birakir birakmaz basa dondum dedikleriniz var mi?

Ynt: Daha once ne yaptik zayifladik? Ya da ne yaptikta zayiflayamadik?

12/26/2012 22:23:00

Dugun hazirliklari sirasinda hicbirsey yapmama gerek kalmadan 63 ten 58 e inmistim ama daha once 68 den 63 e dukan diyeti ile indim. Biraz beni zorladi. Yemek cesidi bulmakta zorlaniyorsum. Ve bazen meyve krizim oluyordu. Simdi yeniden dukan yapmak isterdim ama emzirdigim icin asla olmaz. Aslina bakarsaniz sebze ve proteinle beslenme plani yaptigima gore bir nevi dukanin guclendirme evresini yapicam diyebilirim.

12/26/2012 22:33:00

A iyi hatirlatin bende yillardir hic seker kullanmam caya kahveye hatta hicbirseye. Ama tuz benim biraz zaafim :/ bu ara ilk onunla mucadele edip azaltayim en iyisi. İlik suya gelince icine limonda sikiyorlar ama bilemiyorum de kadar etkili olur. Yesilcay bi bardak iyi olur aslinda diüreyik nede olsa

12/26/2012 22:46:00

Hahaha :) 8-10 kg oyle guzel yazmissin ki zaten :) hoop 8-10 kg gibi ;))

12/26/2012 22:47:00

Hamile kalmadan önce 6ayda 16 kilo verdim hiç bişi yemedim diebilirim kahvaltı haricinde ona önem verdim birtek 66ya düşmüştüm indirdiğim videolardan sporyapıyordum bide twister die bi alet almıştım

12/26/2012 23:18:00

platesle çok iyi incelmiş ve formumu bulmuştum ama bırakınca sönmüş balon gibi oldum olm ben 

12/26/2012 23:19:00

elimde zayıflama çayları ile ilgili bikaç iksir var ilerleyen günlerde paylaşırım 

12/26/2012 23:21:00

evet evo yaa annemde kalmıştım uzunca bi süre o zaman kızı bırakıp yarım saat yürüyüş gelincede yarım saat plates yapıyodum yeşilçay günde 1 bardak.kızımda yanımda yapıyordu hala bantları alıp hufff hufff nefes egzersizi yaparız. evdeyseniz beyaz tv de ebru şallı çıkıyor hergün 10 da yapın walla ben izleyemiyorum çalıştığım için :(

12/26/2012 23:23:00

Ben tv ile yapmayi denedin ve sonuc; ölümüne kaytariyorum :) basima bir hoca lazim :))

12/26/2012 23:23:00

kesinlikle öğün atlanmamalı,öğün arası ceviz y ada fındık tarzı şeyler yenmeli,çok değil 1-2 tane

tatlı krizlerini meyvelerin üzerine tarçın serperek atlatabilirsiniz...tarçın insülin seviyesini dengeleyici bir besin...araöğünleri atlamamak gerekiyor...light yoğurt her öğün yenmeliii:)))aklıma gelenler bunlar imza:diyetisyenlerin yolunu eskiten kişi böhüüüüüüü

12/26/2012 23:24:00

Arkadaşlar bize kardio lazımmmmm:(Pilates olmaz uzun vadede etkili yaza az kaldı :(

:)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Yeniden 'taş' olalım !

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...