Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/16/2011 06:54:00

Çoook güzel olmussssun Seniha...Bebek mankenlerimizin baş temsilcisi derim.

Seniha nın annesi Safiye seni bugün daha çok seviyorum nedense.. Nedeni mi ? Bilmeeeeeeeem :) Hihihihihihihih

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/16/2011 07:00:00

oyyy oyyy nede güzel olmuş seniha güle güle giy minik kuzu:)

06/16/2011 07:01:00

maşallah fıstığa çok yakışmış,güle güle giy tatlım.

06/16/2011 07:33:00

Maşallah senihaya , çok tatlı olmuş...

06/16/2011 07:45:00

ben kime çıktım acaba=)

06/16/2011 07:46:00

seniha güle güle giy kuzuum..

06/16/2011 08:54:00

Seniha yerim seni yerrr:) Maşallah çok yakışmış güle güle giy.

06/16/2011 08:59:00

Çok teşekkür ederiz teyzeleriii....Elbisenin boyu baya bi kısa yani o kadr ki bezi görünüyor ayakta iken :)) babamız bu durumdan pek hoşlanmadı ama bulucaz bi çaresini....Tekrar teşekkür ederiz Müge ve ECe.......Bizim hediyemiz de bugun yola çıkıyorrrr...
Kızımın artistik fotolarını yayınlamaya devam edeceğim...
Müge nerdeennn geliyo bu sevginin kaynağı aynı günden doğurmuş olduğumuzdan mı geliyo acabaaaaa :)))))

06/16/2011 09:02:00

bişey olmaz gözüksün bezi daha sevimli,bir de takım donu oluyor ya ona bitiyorum ben:)

06/16/2011 09:02:00

:P
Babası demesin bişey beee.. çok guzel bacakları var kızın neden gizliyo.. Hangi erkek sarkar bu ayda :)) (Noyan sarkabilir :))))

Tabii Seniha ile aynı gün doğdular diye apayarı bi sevgi besliyoruz bız size :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...