Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/16/2011 09:06:00

aynı fikirdeyim donu görünen bebek hastasıyım:))))))

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/16/2011 09:07:00

hımmm oğlumuza düşünelim bi:)))

Ayy sormayın geçen bi dükkana giridk annem masaörtüsü diktirmiş onu alacaktık seniha kucapımda, tezgahın üzerine oturttum ordan bi adam geldi, abla bunu kundak mı yaptık sıkı sıkı ne kadar düzgün bacakları var bilmem baya büymüş kaç aylık neler neler tam saf saf cevap veriyordum. yok o doğduğunda hava çok sıcaktı bilmem ne annem bana bi bakış attı sormayın ve hemen konuşmayı yarıda kesip çıktık ordannnn

Teşekkür ediyoruz müge teyzesi biz de sizi çok seviyoruz...

06/16/2011 09:24:00

Takım donu demişken:)) bizimde beyaz puanlı kırmızı bi elbisemiz var takım donu olan, bi gün giydirp çekeyim resmini sizin için:)

06/16/2011 09:46:00

bana gelen mail de göndereceğim arkadaşın soyismi yok acil yardım! kargolıycam bugün

06/16/2011 09:47:00

Ben hep çıtçıtlı atlet giydiriyorum öbür atletler toplanıyor beline hiç rahat edemiyorum, mothercare'in muhteşem çıtçıtlı atletleriyle de gayet hoş oluyor:))

06/16/2011 13:32:00

Erdemburcu nikli sevgili Burcu, Hediyeni aldık bizi çoook mutlu ettin. Bu kadar çok şey neden koydun ki ..mahçup ettin bizi. Akşam Noyan'ın resimlerini çekeceğiz...
Çok teşekkür ederiz.
Denizli ye sevgiler :)

06/16/2011 13:45:00

Hadi gözün aydın sana burcu çıkmış demek ki :)))
resim bekliyoruzzz

06/16/2011 13:47:00

EVET EVET ÇOK HEYECANLI RESİM İSTİYORUSSS

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...