Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/16/2011 15:44:00

Nihayet gönderebildim hediyemi..Yarın elinde olur inşallah kuzunun :)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/16/2011 21:03:00

Mügecim,iyi günlerde kullansın ,keyifle oynasın Noyan...çok değil ki...Noyan'ı öp benim için...

06/17/2011 06:53:00

Hediyelerimiz : alfabeli tabure, pilli kıpraşan sansar, mavi eğitim kutucuğu ve Denizli ye has havlumuz :) Cok teşekkür ederiz. Tabureden inmiyor, dengeyi cok guzel kuruyo ve de sansarı yakalıyo hep, gerçek sanıyor cici cici diye seviyor :) Korkar sandık... nerde.. Egitim kutusunu eline alıp sallıyor ses cıkartıyo beynimizi şişiriyo :)))) daha eğitim maksatlı olduğunu anlamıyor :)

06/17/2011 06:56:00

ayyy çok güldüm yaa Noyan sen ne maskarasın ya çok cici hepsi gerçekten güle güle kullansın kuzu:))

06/17/2011 07:02:00

Komedi benim oğlum tam bir şaklaban :) Banyo öncesi hallerimiz.. dağınık biraz hoş görün :)))

06/17/2011 07:44:00

Ayy çok güzel ciciler hepsi,herkesinki,katılmadık ama burdan takip ediyorum,heyecan ve mutluluğunuza ortağım anneler ve kuzuları:)Nice güzel yaşlarına beraber ulaşırız inşallah..

06/17/2011 08:09:00

Noyan o agzinin durumu nedir yirim seni ben yaa cok tatlisin masallah gule gule giy kullan hepsini

06/17/2011 08:11:00

"Çikin ol Noyan" ifadesi o teyzesi :D

06/17/2011 08:43:00

offff çok tatlı yaaaa tam sevmelik, yutmalık bu Noyan:) Maşallah maşallah maşallah:))))

06/17/2011 08:46:00

biiiiiiiip geçersiz

üstünde görcis

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...