Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/17/2011 08:57:00

Duygucum beğendiğine çok sevindim kuzunun üstünde de görelim inşallah...
Öpüyoruz 2nizi de...doğum günü gelmeden kutlu olsun :))

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/17/2011 11:29:00

ben sonunda bugun gonderebildim hediyemi :) biraz macerali oldu.. hediyem yerine ulasinca maceralarini anlatirim :) simdi renk vermiyim..

06/17/2011 12:31:00

çook mutlu oldum fotoları görünce...:))

Noyan ve tüm bebekler çok keyifli,mutlu görünüyor,hediyeler de birbirinden cici...hep gülsün oynasınlar...

iyi ki varsınız...

çekiliş sonrası bu foto kısmı çook zevkli...:))

06/17/2011 13:06:00

Ben de haftasonu alıp göndericem inşallah ...

06/17/2011 14:32:00

noyan sana birşey demiyorum seni çok seviyorum seni çok tatlısın güle güle kullan,oyna..

ipeğin üstünde görmek istiyorum bu cicileri kuzum güzel günlerde giy..

06/17/2011 18:41:00

noyan o dudaklar nasıl tatlı öyle yiyiveresim geldi.kuzuların mutluluğu herşeye bedel,hepsi birbirinden tatlı maşalllahhh diyim hepinize toptan...

06/17/2011 21:34:00

biz de akşam üzeri kavuştuk hediyemize...teşekkürler Kerem'in annesine ve Kerem'e...hemen giydirip resimledim,yaza uygun cicileriyle Defne'yi...
yürüme merakından yerinde duramayan,foto makinesi elinde annesini peşinden koşturan Defne'yi anca balkonda bu pozlarla yakalayabildim..:))gecikmeden hemen paylaşayım fotoları istedim,ama olmadı gece vaktine kaldık yine...:)

06/17/2011 21:35:00

06/18/2011 05:24:00

güle güle giysin..

nasılda yakışmış tosbik seni:)

06/18/2011 09:11:00

Allah bu yemelik yaf

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...