Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/18/2011 19:49:00

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/18/2011 19:51:00

Kerem ona gelen kartını elinden hiç bırakmadı :)) Neşeli saklambaç kitabını çok sevdi.

06/18/2011 19:52:00

Teşekkür ederiz Sevgili Meltem ve minik Alp...

06/18/2011 20:08:00

Ayy çok tatlı :)) beğendiğinize çok sevindim. Güle güle oyna Keremcigim :))

Fadime çok sevindim fotolar için teşekkür ederim:))

06/18/2011 20:23:00

Bizim de hediyemiz bugün geldi=) Çok ama çoook sevindik, resimler yarın=) Çooook teşekkür ederim Mibrim, çok incesin, çok da zevkliymişsin tüm hane halkı bayıldık=)

06/19/2011 06:28:00

pek tatlısın maşallah sana !

06/19/2011 07:16:00

sağol müge teyzesi,senin oğluşun o dudağını büzüşü gözümün önünde,yerimm ben o Noyan kuzusunu...

Meltemcim kerem kartını elinden bırakmadı uzun süre,sonra kitabın renkli ve ses çıkaran birşey olduğunu görünce üstüne oturdu başladı kartları kaldırıp altlarına bakmaya.çok eğitici bir kitap çok teşekkür ederiz çok beğendik.

Zerrincim resimlerinizi merak ediyoruz.

Bu arada babişlerinde babalar günü kutlu olsun...

06/19/2011 09:53:00

çok güzel maşallah kereme..

06/19/2011 09:53:00

zerrin beğenmenize sevindim bekliyorum fotoğraflarınızı...

06/19/2011 10:56:00

Maşallah Kerem de çok tatlı Fatoş..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...