Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/20/2011 07:34:00

sağolun teyzeleri,diğer fotoları merek ediyoruz,hadi gelsin fotolar.

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/21/2011 06:10:00

Günaydınlar,

Biliyorsunuz elimizde olmayan sebeplerden dolayı bu çok istediğim çekilişe katılamamıştım ve gönlüm buruk kalmıştı ama şimdi buruk değilim:) Noyan kuzusu Kaan arkadaşını o günde yalnız bırakmamak adına süpriz hediye yollamış. Müge teyzesi akşam kaan bir mutlu oldu görmeliydin oyuncağına sarılıp burnunu ısırmaya çalışınca çıkan müzikler ve seslerle çoştukça çoştu:) banada akşam Kaan dedi ki:) anneciğim müge teyzeme ve Noyan arkadaşıma benim adıma çok teşekkürlerimi ilet, elçiye zeval olmaz diyorum :)ve bizide unutmadığınız için çoooooook teşekkür ediyoruz Mügecim.
akşam foto çekecektim fakat makinamızda geçici bir sorunla karşı karşıyayız fotonun üzerinde çizgiler beliriyor, hiç olmazsa bile tlf ile çekip yayınlayacağım:)
Bu arada Kaan sizleri Bursaya davet ediyor :) tüm arkadaşlarını ve teyzelerini. Kız müge sen benim adresi nerden buldun dün telefonu kapayınca aklıma geldi??? anacım bu muhtarıda geçip MİT olmuş :))))

Ayrıca bugün sadece bunu yazmak için nurtiye girdim, annem burda idi bugün malatyaya dönüyor ,fırsat bulamam.

06/21/2011 07:12:00

:))) Mıhtar çalışıyor.

Miniğimin hoşuna gitmesine çok sevindim :)) Oynasın bizi hatırlasın. Özellikle biz burnu çok sevdik...ısırsın orayı bol salyalasın :)))

Acil resim ama bu kadar kolay kurtuluş yok....

Nasıl mı buldum seni. Hehehe
 Yeşim in hafızası sağlam diyelim :)))
Kızım bilmem kaç tane yurt var be sizin üni ye bağlı. Yurt müdürlüğü mü sosyal bilmem ne mi bi yer var. Orda cok tatlı bir bayan cıktı. Meğer çok şanslı çıktım, seni tanıyormuş :) Ordan adresi de verdi sağolsun, derdimi anlatınca ve de oğlundan bahsedince...zararsız gördü beni..
Bir de benim cıvıl cıvıl sesimi bilirsin.... Ordan kazandım :))))

06/21/2011 07:15:00

Müge çok şekersin simden kadar bende sevindim söylemeden geçemiiicimm

06/21/2011 07:16:00

veee maalesef dün işi kırınca sıkıştım ve bende giremem heralde sizi çok öpüyorum mıhhtar kahvaltı noooldu yaaaa :(

06/21/2011 07:16:00

O senin şekerliğin yavriiim

06/21/2011 07:17:00

AY ne bilem herkes sessiz kaldı. Yazın başı ya herkes bi telaşlarda.. doğum günleri.. koşuşturmalar.. Ertelicez tatlım sanırım...

06/21/2011 09:18:00

ay müge süpersin ne kadar da düşüncelisin :) ben de en az simden kadar sevindim valla :))

06/21/2011 09:54:00

mügemm nasıl düşüncelisin sen yaa,ben de çok sevindim :)

kendi adıma ise üzgünüm,hediyem geç kaldı diye panikle almaya gittik dün,kayra burnumdan getirdi,uykusu geldi uyuyamadı bi an susmadı..gezip inceleyemeden apartopar alıp yolladım.muhtemelen bugün eline ulaşır arkadaşımın.istediiim gibi bi seçim olamadı ama sonra telafi ederim inşallah

06/21/2011 10:23:00

bizim hediyemiz simdi geldii.....  cok tesekkur ederiz ZERRINciim.
cok begendik.. aksama giyinik fotolarini cekicem..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...