Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/21/2011 11:14:00

kızlar ben bugünlerde öyle yoğunum ki.. hiç giremiyorum, hediyeler harika. ben hediyemi  ancak bugün verebiliyorum kargoya. umarım çok bekletmemişimdir...

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/21/2011 11:17:00

off ya ben daha alamadım ama bu akşam kesin hallediyorum.

06/21/2011 11:20:00

Fatmacım, bir not bile yazamadım=( kusuruma bakma ne olur, kızıma aldığım kitaptan size de aldım. biz çok severek oynuyoruz umarım siz de beğenmişsinizdir. Güzel günlerde oynaması, giymesi dileği ile...

06/21/2011 11:37:00

offf ki ne off ben de daha alamayanlardanım , bu haftasonu da çok yoğundum ,haftasonu muhakkak halledicem ama artık...

06/21/2011 12:17:00

zerrincim cok tesekkurler.. eminim kuzeyde cok begenecek.. aksama vericem hemen.. fotograf cekip eklerim zaten.. :)

06/21/2011 22:36:00

06/21/2011 22:37:00

Menekşe, çok teşekkür ederiz tekrar hediyeler için elbise kızıma çok yakıştı=)
Bereket getirsin evimize kuşlarımız! onları da mutfağımıza astık=)
Yüreğine, emeğine sağlık çoook teşekkürler=)

06/21/2011 22:50:00

Mügeeee belki de simden kadar duygulandım yahu,bravo sana ve benden kocaman alkıışşş:)Çok ince ve dedektif ruhlu gördün seni ayrıca:)

06/22/2011 05:23:00

allah bu ne yahuu zerrin çok tatlı bu kuş yemelik ama ama bende heyecanlanıyorum hediye hediye dieee :)
Bu arada grupta ilk doğayla derinin doğum günü galiba 1temmuz vaar mııı??

06/22/2011 05:47:00

Benim kızım var Ece :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...