Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/22/2011 06:38:00

hazırlıklar nasıl gidiyor müge :)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/22/2011 06:58:00

Kız çok tatlı olmuş Zerrin !
Zevkli kız şu Menekşe ....

Pastamızın siparişini bizde verdik....Burcu Hanım yapıcak (Pasta + kurabiyeler : 180 TL) ufufuf
Onu bırakın pastayı Noyan'In d.gününden 5 gun sonra kesicez.
Ben kocayla dün inatlaştım 5 temmuz doğum gününde de keselım diye.
Sen yap o zaman pastayı diye ortaya lanse etti.. YAPARIM TABII HEMDE 10 NUMARA YAPARIM DEDIM
Şimdiii iş başa düştü oğlana pasta yapmam gerek 5 temmuz akşamı için.
Misafir olmayacak sadece benim annem babam, kv + kp + Noyan...
Yine de ispatlamam gerek pastacılıkta kendimi..
Tarif link ne varsa yollayın biliyorsanız

06/22/2011 07:06:00

Ben sanırım yapmayacam doğum günü canım ya .

06/22/2011 07:16:00

ama ama neden yapmıyorsun müge???
Benim pastayıda Burcu hanım yapıcak müge umarım beğeniriz :)

06/22/2011 07:23:00

Baya bir sohbet ettik onunla, elektrik aldım :) 9 temmuz ctesi icin yaptırıyoruz. 1 rakamlı gs bebekli sadece ama Noyan ı canlandırcak
siz ?

06/22/2011 07:28:00

yaa Müge neden yapmıyorsun doğumgünü ne oldu?ben hala karar vermedim konuşmadım bile,kendimdeki bu rahatlığa şaşıyorum bazen.ama konuşacağım yer belli belki ondandır.ama ne olur ne olmaz son ana bırakmamak lazım tabi.Müge bu konuda Ayşin e danışsana ya da hazır pasta tabanlarının üstüne krema ve süsleme yapabilirsin,marketlerde çok fazla süsleme şekerleri görmüştüm.

06/22/2011 08:00:00

müge gerçekten harikasın ne kadar incesin simdene hediye göndermek falan valla bravo..

zerrin nasıl mutlu oldum üzerinde görünce..bereket kuşları bereket getirsin yuvanıza...

06/22/2011 08:34:00

Müge bende 1 şeklinde daha önce buraya koyduğum resimdeki pastadan istedim ama biraz özelleştirices üzerine inek motifi koyucaz bebekte derinin kıyafetinden giyecek felan ben kurabiyeyide ona yaptırıcam oda şöylee

06/22/2011 10:38:00

Çok güzel bunlar, insan yiyemez yahu....
süs diye saklar

06/22/2011 11:18:00

Resimlerde saklıycaz artık :) Afiyetle yiycez bu arada bu başlığa alakasız oldu ama ben börekleride sini'den yaptırıyorum kg fyt 7,5-9,5 toplamda bir tepsi 20-25e geliyo çokmu üşengecim kızlar napıyım çalışıyorum ve doğumgününde kızımın yorgun olmak istemiyorum :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...