Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/22/2011 14:32:00

ben hediyemi dün gönderdim ama yazdığım mektup çantamda kaldı.((( napiıcam şimdi bir akıl verin bana.Artık hediyemizi gnül rahatlığıyla bekliyoruz

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/22/2011 14:37:00

ayy ya yerim ben bereni kıyafet coook yakışmış seda ya :))

müge meyve buketi süper fikir bence ;)

06/22/2011 16:19:00

Beren sen ne tatli olmuZssun oyle gule gule giy/oyna

06/22/2011 17:07:00

Çok yakışmış Berencim. Güle güle giy kuzum ..

06/22/2011 17:14:00

bütün kuzulara bayıldım..hepsi pek büyümüş,çok şeker olmuşlar,öperim hepsini :))))

06/22/2011 17:18:00

berencim tatlım harikasın..

06/22/2011 18:25:00

gülegüle giy, gülegüle kullan berencik, beğenmene sevindik:)

06/22/2011 18:28:00

Müge sen ne kadar incesin ya:) Bende Simden kadar duygulandım.
Bebişler ve hediyeleri çok tatlı, zaten bebişlerimiz çok tatlı.
Şu pasta olayını ben Pelit'te yaptırıcam, bugün gidip katalog aldım nettekiler kadar güzel çok beğendim. Bu arada kurabiyeydi, kekti, börekti vs. hamarat kayınvalidem ve görümcem sağolsun. Hepsi ev işi olacak:)))

06/23/2011 13:10:00

HEDİYEMİZ AZÖNCE GELDİ,ZERENCİM CANIM ÇOOOK TEŞEKKÜRLER,HAKAN HAVUZU ŞİŞİRİYO ŞUAN BEN HEMEN YAZAYIM İSTEDİM,UZUN ZAMANDIR MEKTUP ALMAMIŞTIM BEN DE Bİ TUHAF OLDUM,DUYGULANDIMM... FOTO ÇEKİP EKLİİİCEM HEMEN,TEKRAR TEŞEKKÜRLER

06/23/2011 14:21:00

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...