Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/23/2011 15:35:00

Demirin hediyeleri de geldi

Dilakuzusu'na ve annesine teşekkür ediyoruz hediyeler için :)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/23/2011 18:56:00

06/23/2011 18:57:00

06/23/2011 19:01:00

işte buda Noyan ve Müge teyzemizden gelen süpriz hediye , Kaan bu akşam ilk kez bir oyuncağı ile yatmak istedi artık ne kadar sevdiğini sen düşün müge teyzesi:)) tekrardan çok çok teşekkür ediyoruz ,ayrıca çok incesin mügecim:) mektup ve kart içnde ayrıca teşekkürler. fotoğrafımızın kalitesi telefon ile ancak bu kadar oldu özür:) makinayı hala yaptıramadık. iyi geceler, öpüldünüz:)

06/23/2011 19:17:00

Kayra bqyildim havuzuna.simdencim kaan da cok tatli ayisida.

06/23/2011 20:04:00

Kayracim cok sekersin sen ya valla bende kiskandim zeren :)

Kaan Derininde var ve oda cok seviyor muziklerini hepsini ezberledi snnede kuzular cok tatli bizim hediyemizde gelse cok heyecanlaniyorum yaaa

06/23/2011 21:25:00

Seliş hoşgelin...Süper fotoyla gelmişsin ama ne o bıdığın hali.. maşallah büyümüş galiba desteksiz de yürüyor..bizimki ancak 3,4 adım atıp kendini güvenli bir yere atıyor..
Maşallahhhh... müge valla süpersin simdene hediye gönderme fikri manyakmış, hediye de bi o kadar güzell ellerine sağlık ne diyeyim...
Kağan Yağız da maşallah ne güzel uyuyor deliksiz uyuz-sun insallah...

06/23/2011 21:35:00

aaa Pupy:))) Bizim Nurefşan'da aksine kendisinden hiç hazetmiyor canlı olsa bir kaşık suda boğardı kesin o kadar yani:)))

06/24/2011 06:54:00

nurefşan nedir kuzum pupy ye gıcıklığın söyle yeşim teyzene?:))))

06/24/2011 07:11:00

Simden duygulandım desem pupy ye sarılmış halini görünce, gözlerimden yaş süzüldü...
Mutlu ettiğime çok sevindim.
Hemfikiriz dimi arkadaşlar hediyelerimizi vermek almaktan cok daha güzel. Bebişlerin üstlerinde ellerinde hediyeleri ile görünce çok duygulanıyorum.
Amma sulugöz oldum yahu ....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...