Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/24/2011 07:32:00

ahhhh canım benim ,bende senden hediyeyi aldığımda çok duygulanmıştım. burda böyle güzel arkadaşlıklar edineceğimi tahmin edemezdim. seviyorum sizi ve minik kuzuları:)

tüm miniklerin hediyeleri harika iyi günlerde  oynasın,okusun,giyisinler:)hepsine kocaman öpücük.

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/24/2011 07:37:00

bugün hediyemi hazırladım ve kargoya verdim,mektubu yazarken de çok duygulandım az kalsın ben de ağlıyordum.çok sulugözüm ben de.

06/24/2011 07:41:00

yeşim bence anne olduktan sonra daha sulugöz olduk, böyle bir tespitim var.

06/24/2011 07:42:00

mutluluk gözyaşlarımız olsun, üzüntü gözyaşı kimseye uğramasın. amin:)

06/24/2011 08:19:00

amin yarabbim.

06/24/2011 08:21:00

Hemde ne sulugöz... (amin)
Kime gitti kız hediyen :)

06/24/2011 08:22:00

aynen ben de sulugözün teki oldum :P

Dün gecemiz cok kötü geçti :( sebepsiz yere ağlamalar hırçınlıklar ve uykusuz bi gece zombi anne :P

ama şimdi geldim Kayra'nın mutlu neşeli fotolarını gördüm ya benden iyisi yok ;)) bütün yorgunlugum geçti bi anda :)) canım Kayracım Zelihacım güle güle kullanın kullandıkça bizi hatırlayın :)

06/24/2011 08:23:00

söylememmmmmm:))

06/24/2011 08:38:00

güle güle kullanın hediyelerinizi canım ...

06/24/2011 08:44:00

zaten kaç kişi kaldı yeşimcim ben tahmin edebiliyorum :P

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...