Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/24/2011 08:53:00

ama ben saydım daha yarısı olmuş anca,25 kişiydik sanırım.

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/24/2011 08:56:00

ben de daha hediyemi almadım , hem de gönderemedim , belki de bana gelecek :)) yarın alıp en geç pazartesi ben de kargoya vericem..

06/24/2011 08:56:00

22 anneyiz

06/24/2011 08:57:00

bana da çoğunluk bitti gibi geldi listeden hiç bakmıyorum buraya sık yazmayanlar da vardı tabi..

06/24/2011 09:07:00

çok güzel bebeklerimizin hediyeleri güle güle kullansınlar..

06/24/2011 11:20:00

bizim hediyemiz de yerine ulaştı,artık gönlüm daha rahat fotoğrafları,yazıları takip ediyorum.Kaan'ın fotoğraflarını görünce gerçekten çok duygulandım,Müge'ye ince fikri ve güzel yüreği için gerçekten bravo...

06/24/2011 11:31:00

Öpüyorum sizi hepinizi bebişlerinizi :)

06/25/2011 01:45:00

ay arkadaslarim, benim hediyem geldiiiii!!!! sahane birsey. fatmayi ve kuzeyi opuyorum.
dhl gelmeden once aradi,
+evdemisiniz dedi"paket var"
 hediye almayi cok sevdigim halde bana hediye 2. gelisi bu.
-evdeyim dedim,  ne zaman geleceksiniz? 
+geldim bile, kapiya cikin!
saat sabahin 8'i idi. esim kim yaa bu dedi.
tabi ben
-heyooooo naralari atarak disari gecelikle firlayinca anlamis.
-hediyem geldiiiiii! hemen actim  lorin de hemen kapiya dogru geldi. civcivlerin tavugun pesinden ayrilmamasi gibi, lorin golge gibi pesimde, etek varsa etegin ucundan tutar, eve donunce de kapinin arkasinda durdugu icin kapiyi acamam, incitirim diye. tipitip... 
neyse eve girdim, actim heyecanla.. loli'nin dogumgunu icin beyaz bir elbise ariyordum, megerse binlerce km oteden adasim bulmus aradigim elbiseyi. korun istedigi bir goz allah vermis durbun. o derece yani!!!
kendilerine cok tesekkur ediyorum. kuzeyi de yanaklarindan opuyorum.
ay bir de kilotu var elbisenin firfirli, gormelere mahsus! fotolor da lorini uyutabildigim icin anca geliyor. bu sira baba cok calisiyor ve ben lorin varken baska birsey yapmiyorum. yapinca lorin mizmizlaniyor ve o yaptigim sey zehir oluyor, sinirim de bozuluyor, en iyisi hiiic bilgisayara dokunmayayim bile diyorum. bir de arkadasim iki cocugunu bana birakti, onlarla da ugrastim. baskasi varken lorin dibimden ayriliyor ama cocuklar hindu, vejeteryan menusu hazirladim onlara, begenmediler bile, helak oldum dertlerini anlayana kadar. yoksaaaa hediyem sali geldi arkadaslar yaaa.

06/25/2011 01:51:00

fatma ben belki 2-3 ay sonra gelecegim, mutlaka tanisalim bu kadar ortak zevk olur dogrusu. esim gorunce demis miydin ne istedigini diye sordu. o kadar yani. lorin'in bir kutusu var bazi seylerini koydugum, ilk taragi, hastanede verdikleri, taradiklari, gobegine taktiklari mandal, ilk corabi, eldiveni, bilegine taktiklari adi yazan sey... bir de bu mektubu da koydum simdi.

06/25/2011 01:52:00

bu da yandan ve sirt dekoltesi ile

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...