Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/25/2011 01:52:00

bu da yandan ve sirt dekoltesi ile

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/25/2011 01:53:00

06/25/2011 01:53:00

06/25/2011 01:56:00

06/25/2011 02:02:00

ya prenses gibi oldu kizim!
arkadaslar, bu canadapost grevi biraz beni geciktirse de aldigim hediyelere sorun cikaran kargo sirketleri, bizi de mahkum hissettikleri icin artan uyuzluklari sebebiyle hediyemi gondermem gecikiyor. ama hediye aldigim kisiye mail attim, ozurlerimi ilettim temmuz 15'de en gec elinde olacak dedim. hediyelerinin bazilari surpriz olsun dedim ama bazilarinin resmini gondereyim bari, cok beklememis ol dedim ama mesajlar da resim gonderilmiyormus. buraya ekleyeyim mi?
kendisine soyledigime gore burada da soyleyebilirim bana aysin84 cikmisti.

06/25/2011 11:43:00

Fatto sen de lorin de harika görünüyosunuz,bu kadar gönlüne göre olmasına çooook sevindim,çünkü çekiliş sorumlusu olarak senin ne kadar titiz davrandığını,özendiğini,uğraştığını biliyorum:)İnan senin kadar sevindim,sevgiler..

06/25/2011 20:48:00

Ben bi kosu Kanadaya gelip bu kizi isiricam annesi kusjra bakma

06/25/2011 20:48:00

Ben bi kosu Kanadaya gelip bu kizi isiricam annesi kusjra bakma

06/26/2011 02:42:00

isirin isirin benden izin! ya ben hamileyken derdim ki; "aaacocugumu kimselere elletmem,mikrop kapar, sevmesinler..." falan.. ama simdi dogdu yaa, insanlar sevdikce, cok hosuma gidiyor. gerci open cikmadi simdiye kadar ama cok minik ve yuruyor ya insanlarin hosuna gidiyor. lorin de biz parkta yururken yanimizdan gecenlerin israrla yuzune bakar siritir, taki onlar ona gulene kadar. onlar gulunce arkasini doner gider ama herkes gulucek ona mecbur, pismis kelle gibi siritir herkes de guler ama yahudiler haric. bizim mahalle yahudi mahallesi, ne ciddi bir irk arkadas. sasiriyorum bazen, cocuklari da ciddi. 

06/26/2011 08:20:00

çok tatlı yaa vallah ısırmalık !!!

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...