Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/27/2011 07:01:00

offf çok fıstık olmuş bu lolo ya,çok yakışmış elbisesi güle güle giysin küçük prenses.

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/27/2011 07:11:00

fatto-cum begendiginize cok sevindim..  cok yakismis prenses gibi olmus...  dogum gununde giyecegi bisey olmasini dusunerek almistim, cok mutlu oldum...
masallah, nazar degmesin..
bende tanismayi cok isterim.. geldiginizde bir bulusma ayarlayalim mutlaka..
benim Kuzey'im pamuk gibi beyaz, lorin ile yanyana fotograflarini cekeriz "united colors of benetton" reklami gibi olurlar walla :)  

seni cok iyi aliyorum Fatto, uluslararasi hediye gondermek zormus.. bende elbise disinda birkac sey daha almistim ama DHL kabul etmedi... oyuncak tarzi seyler icin bazi sertifikalar  falan istiyorlarmis saka gibi:) tum urunlere commercial invoice istiyorlar, neyseki elbiseye ben çakma bir fatura falan yaptim oyle gonderdim... :)
macerali bir elbise yani :)

06/27/2011 07:17:00

lorin harika olmuşsun kuzu:) güle güle giyin.

06/27/2011 15:26:00

Lolo elbisen harika olmuşş..Güle güle giy...Annenin adaşı Fatma teyzen nasıl da iyi bilmiş almış...Gerçekten çok zevkli bişi almışsın FAtma :)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resim leri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/27/2011 19:15:00

eveeeeet,bizim de hediyemiz geldi.Kızımın Yeşim teyzesinin ve Can arkadaşının gönderdiği hediyelere bayıldık.Kızımın ilk doğumgünü hediyesi ve hayatındaki ilk mektubu geldi.Ama nasıl bir mektup.Yeşim daha önceki iletilerinde de yazmışsın ya nerdeyse ağlayacaktım diye sahiden o kadar içten,samimi,anlamlı bir mektup.Defalarca kez ben okudum,ayrıca dila'ya da okudum.Kızımın bu ilk hediyesi de,ilk mektubu da çok özel ve güzel.Sana ve Can'a tekrar tekrar teşekkürler.İkinizi de öpüyoruz.Tabi resim de koyuyoruz...

06/27/2011 19:18:00

06/27/2011 19:19:00

İşte bu benim keltoş prensesim ve cici elbisesi....

06/27/2011 19:24:00

06/27/2011 19:30:00

bu da masal kitabımız ve onu hevesle inceleyen Dila...

06/27/2011 19:57:00

dila kuzusu güle güle giy cicilerini

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...