Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/27/2011 21:24:00

Maşallah ne kadar tatlı olmuşsun sen maşallah:)) Grubumuzun bütün anneleri birbirinden zevkli hediyeler harika:)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/27/2011 23:54:00

ankarada oyun ablası veya bakıcı abla arayan anneler varmı ?

06/28/2011 04:06:00

keltos prenses haaa.cok hossun! ben de lorine kivircik kuzum merinosum diyorum. cok seker olmus. ya hepsi seker, ne yapacagiz biz bunlari!

06/28/2011 06:21:00

çok tatlısın sen dila yemelik keltoş prensessss...

06/28/2011 06:36:00

ayyyy Dila çok mutlu oldum seni görünce çok yakışmış prensese elbisesi güzel günlerde giysin fıstık.Can la birlikte seçtik,3 tane elbise seçmiştim Can a gösterdim önce bunu aldı:) derya cım güzel sözlerin için çok teşekkür ederim,ayrıca dila yı da nihayet gösterdin bize.güzel güzel masallar oku annesi,aynısından biz de aldık.çok öptüm ikinizi de...

06/28/2011 06:46:00

Kokoş Dila olmuş ve de çok tatlı olmuş tepeden tırnağa :=)

06/28/2011 07:28:00

masallah Dilaciima .. cok yakısmıs gercekten..

06/28/2011 07:29:00

yaaa grubumuzu çok seviyorum ben içimden geldi söyleyeyim dedim:)

06/28/2011 08:38:00

Bu arada hediyesi gelmeyen bi benmi kaldım bari doğumgünümüze yetişse :(

06/28/2011 08:45:00

..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...